Super miejsce!

Super miejsce, super masaż! Warto tu zaglądać i mieć czas tylko dla siebie! Cenie sobie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Kamil Z
Piaseczno, Polska
Świetna obsługa, osoby wykonujące masaż bardzo profesjonalne.

Bardzo miłe miejsce. Wystrój salonu, muzyka w tle i atmosfera - wszystko wpływa na przeniesienie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Justyna W

Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Super sprawa, najpierw byłam sceptycznie nastawiona ale jak masaż się zaczął to nie mogłam uwierzyć, że jest tak dobry . Pani,która mnie masowala podczas masażu wyczuła nawet ,że miałam kontuzje nadgarstka.masaz był długi przyjemny i profesjonalny do tego stopnia ze dziś już mój mężczyzna wieczorem tam idzie się relaksować .trzeba tylko na początku samemu powiedzieć ze chcecie wziąć prysznic. Ale ogólnie bardzo bardzo bardzo polecam !

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Pry S
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Było OK. Na plus: masażystka zmodyfikowała masaż do moich potrzeb. Choć przyznam, że byłam na lepszych masażach. Zastanawiające jest to, że paragon jest wydawany dopiero na prośbę, a nie - domyślnie (i nie ma płatności kartą).

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Małgorzata Z
Zrecenzowano: 3 maja 2019

Wyjątkowe miejsce na relaks. Tajski masaż nie równa się z żadnym innym.
Przemiła obsługa, profesjonalny masaż
Polecam masaż gorącymi kamieniami. Na pewno jeszcze tam wrócę

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Ewelina R
Zrecenzowano: 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce na wyciszenie, relaks i medytacje. Panuje miła, spokojna atmosfera zapewniająca komfort pobytu. Na koniec herbata na do widzenia pozwala jeszcze przez dłuży czas rozkoszować się chwilami pobytu.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, AnnaMartaS1
Zrecenzowano: 21 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

fantastyczne miejsce! polecam gorąco! fantastyczna atmosfera. super miejsce. najlepsze masażystki. na pewno tam wrócę

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Daniel G