“Zło to idealna nazwa dla tego lokalu”
SteakHouse Evil — recenzja

SteakHouse Evil
Nr 1 592 wśród 3 535 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Uważam ze nazwa jest adekwatna do jakości jedzenia ale tez przede wszystkim do cen. Uwaga na naciąganie na steki za grubą kasę. A brand nadaje się do budy na osiedlu w Radomiu a nie na główne skrzyżowanie w Wawce. Na szczęście pusto w środku więc pewnie zwolni miejsce na coś lepszego. Może " Szczęść Boże" albo "Tęczowa Matko Bosko" ;)

Dziękujemy, camillo317

Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie super, smaczne, świeże jakość wyśmienita. Obsługa bardzo miła, nastawiona na zadowolenie klienta. Niewidoczna, aczkolwiek pomocna. Jasne miejsce na mapie Warszawy

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, lukim83
Zrecenzowano 4 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma to jak zacząć Nowy Rok od porządnego kawałka mięcha. W Evil pewno można się na taki załapać. Duża przestrzeń knajpy robi dość smutne wrażenie w piątkowy wieczór - jakoś pusto w niej, cicho i smutno.
Co do jedzonka - to jest smacznie, ale d*** nie urywa. Żeberka i stek z tuńczyka dają radę. Ogromny minus za desery, które absolutnie nie zachęcają do łakomstwa. Obsługa sympatyczna, ale chyba nie wszystkie stoliki wokół nas podzielały to zdanie. Dość drogo, kolacja dla 2 osób to przyjemność rzędu 200 zeta.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Szczypior_Mieta
Zrecenzowano 3 stycznia 2019

Nie polecam jak czytałam nie tylko ja zostałam naciągnięta. Zamówiona porcja celowo była większa niż miała być stąd cena rachunku astronomiczna. Antrykot z kością dla 2 osób ponad 250zł!!! I to jak potem się dowiedziałam to promocja tak normalnie to ok 350zł więc obsługa nie rozumiem mojego zdziwienia powinnam się cieszyć że tak mało!!!Jeszcze żeby jakość była adekwatna do ceny to można by przymknąć ale niestety mięso jak to mówią sezonowane:-) bardzo średnie do tego warzywa nie świeże najprawdopodobniej gotowane wcześniej i jedynie odgrzewane na ruszcie. Miejsce typowo nastawiane na wyciąganie kasy z turystów myślę że to bardzo zła reklama dla Warszawskiej gastronomii.

Termin wizyty: grudzień 2018
4  Dziękujemy, tybcia
Zrecenzowano 14 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wizyta ze znajomymi.
Obsługa fatalna jak na koszt powyżej 200zl/os za niezbyt Pomylone zamówienie, talerze przyniesione 5min po podaniu steka, sos w połowie jedzenia.
Rozumiem, ze cena odzwierciedla reklamowaną jakość mięsa ale nie 7zł za łyżeczkę sosu bbq. Doliczcie to do ceny mięsa. Podanie dania tez rozczarowuje.

Zdecydowanie nie wrócę i każdemu będę odradzał.

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, kamilzzz90

SteakHouse Evil — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w SteakHouse Evil? Podziel się wrażeniami!