“Jedzenie dobre, czas oczekiwania bardzo (!) długi”

La Vietnamita - Vietnamese Eatery
Zamów online
Nr 2 695 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opis: Jak kochasz wietnamskie jedzenie to La Vietnamita jest idealnym miejscem dla Ciebie. Wpadaj do nas o każdej porze dnia. Spróbuj tradycyjnych dań i poznaj smak wietnamskiego domu.

Jadłam spring rollsy i mogę powiedzieć, że dobre, ale jadałam o wiele lepsze. Znajomi, z którymi byłam zadowoleni ze swoich dań. Czas oczekiwania koszmarnie długi! Kelner bardzo uprzejmy i uczciwy. Wybiegł za nami, gdy się okazało, że policzył o 3 zł za dużo.

Dziękujemy, Ewa P

Zrecenzowano 5 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna, aromatyczna zupa pho, miła obsługa i bardzo przyjemna atmosfera. Do tego przyzwoite ceny. Zero zastrzeżeń.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Joanna J
Zrecenzowano 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie naprawdę dobre, ale za te cenę naprawdę skromnie. Moim zdaniem za drogo. Naleśnik wietnamki smaczny, ale za 21zł prawie pusty w środku, farszu w środku jakby nie było. Herbata 18zł 200ml Lipton z kawałkiem cytryny i laska cynamonu. Za takie pieniądze spodziewałam czegoś extra. Podsumowując cena nieadekwatna do bardzo skromnych porcji.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, emsonz
Zrecenzowano 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: grudzień 2018
Zrecenzowano 7 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: grudzień 2018

La Vietnamita - Vietnamese Eatery — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w La Vietnamita - Vietnamese Eatery? Podziel się wrażeniami!