Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Pozytywne zaskoczenie

Jestem pozytywnie zaskoczona. Na imprezę do klubu park wyciągnęły mnie koleżanki na wieczór... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
zanetagrudzien
Klub w dobrej lokalizacji

Pełna kultura, właśnie tego oczekuje od klubu. Fajne promocje w tygodniu i w weekendy. Ceny za... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
bartekmarkowski
Warszawa, Polska

Miałam okazję być gościem na imprezie RMF MAXXX. Zabawa bardzo udana. Przepyszny i bardzo zróżnicowany catering. Piękny wystrój i bardzo smaczne drinki. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie DJ. Na pewno odwiedzę ten klub również w innych okolicznościach.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, domastudniak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Klub Park NiteOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy i zapraszamy serdecznie!

Zdecydowanie jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Warszawie. Dobre drinki, dobre ceny. Miła obsługa. Bardzo kulturalna ochrona. Polecam!

Dziękujemy, kamiladoma

Dziękujemy!

Zrecenzowano: 30 maja 2019

Klub wygląda rewelacyjnie, jest też w miarę czysty (na tyle na ile sama idea nocnego imprezowania na to pozwala). Obsługa bardzo miła, również ochrona, co nie zdarza się tak często. Muzycznie mi pasuje, więc okazyjnie chodzę i mogę polecić śmiało.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Gosia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. PR, Klub Park NiteOdpowiedź udzielona 1 czerwca 2019

Dziękujemy Gosia za opinię :)

Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019

Wraz z przyjaciółmi często odwiedzamy klub Park. Największym atutem tego miejsca jest lokalizacja, z dala od zgiełku centrum. Dobre drinki, ciekawe wydarzenia i fajna muzyka. Polecam gorąco to miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Marzena M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. PR, Klub Park NiteOdpowiedź udzielona 4 maja 2019

Dziękujemy za opinię! :)

Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny kulturalny lokal z dobrą muzyka. Ceny na barze przystępne jak na Warszawe. Bardzo dobra lokalizacja.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, damianmR7074FV
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. PR, Klub Park NiteOdpowiedź udzielona 15 kwietnia 2019

Dziękujemy za opinię :)