“Ma swój styl”
Stan Surowy — recenzja

Stan Surowy
Zamów online
Nr 955 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)

Zaskakujące menu, ale byliśmy naprawdę zadowoleni! Dobra atmosfera, miła obsługa, normalne ceny, warto odwiedzić!

Dziękujemy, JaqbM

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre sushi, zaufaliśmy Pani kelner i kucharzowi w zrobieniu nam zestawu i nie żałujemy:) serdecznie polecam

Dziękujemy, magicw2019
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzamy Stan Surowy przynajmniej 2 razy w miesiącu. Pyszne sushi, smakowite dania ciepłe i naprawdę dobre drinki. Do tego piaszczysty ogródek, ukochana Pani Kinga i mamy przepis na super rodzinny obiad.

Dziękujemy, Ula I
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zwykły rodzinny obiad zamienił się w radosną przygodę kulinarną. Świetny tatar, godny zestaw sushi to był tylko początek. Dalej było równie dobrze świetny stek oraz czarny makaron z mięsem zaspokoiły nasz głód do rozkosznego obżarstwa. Latorośl pochłonęła makaron w sosie pomidorowym i zniknęła w kąciku dziecięcym. Porcje duże i znakomicie przyprawione, obsługa miła i sprawna. Polecam robienie rezerwacji bo w czasie naszego pobytu kilka osób niestety nie miało szczęścia zjeść tak smaczny obiad jak my. Jak dla mnie bardzo ciekawe miejsce i napewno wrócimy.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Genialne sushi, najlepsze jakie od dłuższego czasu jadłem w Warszawie! Z poprzedniej wizyty natomiast zapamiętałem pyszne czerwone curry. Menu dziecięce ze świeżych składników. A wszystko w ciekawym, betonowym wystroju i przyjemnym nagłośnieniu. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, gregston82

Stan Surowy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Stan Surowy? Podziel się wrażeniami!