“Świetne jedzenie, przyjemna obsługa ”
Stan Surowy — recenzja

Stan Surowy
Zamów online
Nr 955 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre sushi, zaufaliśmy Pani kelner i kucharzowi w zrobieniu nam zestawu i nie żałujemy:) serdecznie polecam

Dziękujemy, magicw2019

Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzamy Stan Surowy przynajmniej 2 razy w miesiącu. Pyszne sushi, smakowite dania ciepłe i naprawdę dobre drinki. Do tego piaszczysty ogródek, ukochana Pani Kinga i mamy przepis na super rodzinny obiad.

Dziękujemy, Ula I
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zwykły rodzinny obiad zamienił się w radosną przygodę kulinarną. Świetny tatar, godny zestaw sushi to był tylko początek. Dalej było równie dobrze świetny stek oraz czarny makaron z mięsem zaspokoiły nasz głód do rozkosznego obżarstwa. Latorośl pochłonęła makaron w sosie pomidorowym i zniknęła w kąciku dziecięcym. Porcje duże i znakomicie przyprawione, obsługa miła i sprawna. Polecam robienie rezerwacji bo w czasie naszego pobytu kilka osób niestety nie miało szczęścia zjeść tak smaczny obiad jak my. Jak dla mnie bardzo ciekawe miejsce i napewno wrócimy.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Genialne sushi, najlepsze jakie od dłuższego czasu jadłem w Warszawie! Z poprzedniej wizyty natomiast zapamiętałem pyszne czerwone curry. Menu dziecięce ze świeżych składników. A wszystko w ciekawym, betonowym wystroju i przyjemnym nagłośnieniu. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, gregston82
Zrecenzowano 16 stycznia 2019

Świętowaliśmy urodziny córki w restauracji 'Stan Surowy', a tam nie tylko sushi, co sugerowałaby nazwa lokalu. Takie trochę wariacje na temat kuchni orientalnej, a właściwie kuchnia międzynarodowa. Bardzo dobre jedzenie i bardzo fajny wystrój - co właśnie nazwa lokalu sugeruje. Surowo - ascetycznie i rustykalnie. Szare ściany i matowe drewno. Sporo dobrze utrzymanych roślin z bilecikami co jest co... Dziecięcy kącik, a w koedukacyjnej ubikacji przewijaki dla dzieci, więc i tata może zmienić pieluchę, kiedy mama pije piwo... Mieszkam dość daleko od tego miejsca, ale warto było jechać. Bardzo polecam!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Renata S

Stan Surowy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Stan Surowy? Podziel się wrażeniami!