Hotel spełnia standardy hotelu tej klasy. Natomiast mimo zarezerwowania przeze mnie 3 pokoi, dostępne były tylko 2 i nie udało się uzyskać trzeciego. Sprawa została wyjaśniona, ale dopiero po fakcie, obsługa hotelu nie chciała wyjaśnić problemu. Poinformowała o braku trzeciego pokoju i braku dostępności pokoi i skończyła temat. Błąd leżał po stronie systemu sieci Accor Hotels i w wyniku tego błędu podczas wyjazdu brakowało jednego pokoju...

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, magdalenabrzeska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin K, Manager, Ibis Budget Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Magdalenabrzeska,

Dziękuję bardzo za podzielenie się komentarzem o hotelu Ibis Budget Warszawa Centrum.
Jest nam niezmiernie miło, że doceniła Pani standard panujący w obiekcie, pomimo nieporozumienia w kwestii dokonanej rezerwacji. Mam nadzieję, że wyjaśnienia przesłane przez kierownika recepcji były wystarczające a zaoferowana forma przeprosin za niedogodności spełniła oczekiwania.
Niemniej jednak raz jeszcze przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Z pozdrowieniami,

Zrecenzowano: 6 września 2019

Warszawa to dla nas Ibis Budget. Wiemy co mozemy oczekiwać i to akceptujemy. Ibis jak to Ibis..my lubimy i nam pasuję. Atuty to lokalizacja, blisko stadionu, bliko bulwarów nadwiślańskich o 20 minut do centrum spacerem.

Dziękujemy, ArtureQ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin K, Manager, Ibis Budget Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Szanowny ArtureQ,

W imieniu całego zespołu dziękuję za opinię pozostawioną po pobycie w ibis Budget Warszawa Centrum.
Jest nam niezmiernie miło, że kolejny pobyt w naszym obiekcie spełnił Pana oczekiwania.
Mam nadzieję, że przy okazji kolejnych pobytów w Warszawie będziemy mieli szansę gościć Państwa w naszym obiekcie ponownie.

Zapraszamy serdecznie,
ibis Budget Warszawa Centrum

Zrecenzowano: 4 września 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 3 września 2019

Generalnie OK. Hotel w bardzo dobrej lokalizacji. Pokój więcej niż mały. Dwie osoby z większym bagażem będą miały spore problemy. Jest to jednak standard niskobudżetowy i nie powinniśmy przy tak niskiej (jak na Warszawę) cenie, oczekiwać cudów. Czysto, cicho i...klimatyzacja :)... ale brak mydła mnie zdziwił.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, amalejka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin K, Manager, Ibis Budget Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowna Amalejka,

Dziękuję za czas poświęcony na dokonanie oceny pobytu w hotelu Ibis Budget Warszawa Centrum.
Cieszę się, że w Pani opinii zasługujemy na wysoką ocenę świadczonych usług oraz za docenienie czystości, okalizacji i sprawnie działającej klimatyzacji. Przepraszam jednocześnie za niedogodność związaną z brakiem mydła - zapewniam, że przekazałam Pani uwagę do kierownika działu celem zwiększenia kontroli nad przekazywanymi do sprzedaży pokojami.

Mam nadzieję, że wkrótce odwiedzi nas Pani ponownie, abysmy mieli szansę zaprezentowania usług na jak najwyższym poziomie.

Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Super lokalizacja, dobra cena. Najbardziej nam się podobała świecąca słuchawka prysznicowa :D Światełka w pokoju dodają uroku i sprawiaja że jest jeszcze przytulniej. Proponuje jednak popodklejać te światełka bo ktoś poobrywał i niechlujnie wisiały w niektórych miejscach. Ogólne wrażenie bardzo dobre !;)

Dziękujemy, kwakula72
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin K, Kierownik, Ibis Budget Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Szanowna kwakula72,
Dziękuję za czas poświęcony na napisanie opinii o pobytcie w hotelu Ibis Budget Warszawa Centrum.
Bardzo sie cieszę, że pobyt w naszym hotelu był udany, a lokalizacja hotelu oraz oferta cenowa zoastły szczególnie wyróżnione.
Mam nadzieję, że wkrótce odwiedzi nas Pani ponownie.
Pozdrawiam,
Ilona Mitrowska