Zrecenzowano: 4 września 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin K, Manager, Ibis Budget Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 3 września 2019

Generalnie OK. Hotel w bardzo dobrej lokalizacji. Pokój więcej niż mały. Dwie osoby z większym bagażem będą miały spore problemy. Jest to jednak standard niskobudżetowy i nie powinniśmy przy tak niskiej (jak na Warszawę) cenie, oczekiwać cudów. Czysto, cicho i...klimatyzacja :)... ale brak mydła mnie zdziwił.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, amalejka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin K, Manager, Ibis Budget Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowna Amalejka,

Dziękuję za czas poświęcony na dokonanie oceny pobytu w hotelu Ibis Budget Warszawa Centrum.
Cieszę się, że w Pani opinii zasługujemy na wysoką ocenę świadczonych usług oraz za docenienie czystości, okalizacji i sprawnie działającej klimatyzacji. Przepraszam jednocześnie za niedogodność związaną z brakiem mydła - zapewniam, że przekazałam Pani uwagę do kierownika działu celem zwiększenia kontroli nad przekazywanymi do sprzedaży pokojami.

Mam nadzieję, że wkrótce odwiedzi nas Pani ponownie, abysmy mieli szansę zaprezentowania usług na jak najwyższym poziomie.

Anna Jeziorowska

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Super lokalizacja, dobra cena. Najbardziej nam się podobała świecąca słuchawka prysznicowa :D Światełka w pokoju dodają uroku i sprawiaja że jest jeszcze przytulniej. Proponuje jednak popodklejać te światełka bo ktoś poobrywał i niechlujnie wisiały w niektórych miejscach. Ogólne wrażenie bardzo dobre !;)

Dziękujemy, kwakula72
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin K, Kierownik, Ibis Budget Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Szanowna kwakula72,
Dziękuję za czas poświęcony na napisanie opinii o pobytcie w hotelu Ibis Budget Warszawa Centrum.
Bardzo sie cieszę, że pobyt w naszym hotelu był udany, a lokalizacja hotelu oraz oferta cenowa zoastły szczególnie wyróżnione.
Mam nadzieję, że wkrótce odwiedzi nas Pani ponownie.
Ilona Mitrowska

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Dobry hotel na jedną noc. Świetna lokalizacja-blisko starego miasta. Dobra cena. Minus za brak nawet maleńkiej szafeczki w pokoju, w wyniku czego wszystko leży na ziemi. Miła obsługa. Parking 25/dobę.

Dziękujemy, Samuel G

Szanowny Panie Samuelu,
Dziękuję za podzielenie się swoją oceną pobytu w hotelu Ibis Budget Warszawa Centrum.
Cieszę się, że pobyt w naszym hotelu spełnił Pana oczekiwania podczas krótkiej wizyty w Warszawie.
Mam nadzieję, że wkrótce odwiedzi nas Pan ponownie.
Ilona Mitrowska

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Świetny hotel na kilka nocy. Rewelacyjna lokalizacja. Blisko nad Wisłę, do centrum. Ponadto niedaleko znajdujące się przystanki sprawiają, że wszędzie można się szybko dostać. Polecam! Na pewno jeszcze skorzystam.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, beatawaw2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin K, Manager, Ibis Budget Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowna Beatawaw2019,

Dziękuję za podzielenie się swoją rekomendacją po pobycie w hotelu Ibis Budget Warszawa Centrum. Otrzymanie pozytywnej opinii to dla nas największa nagroda za codzienną pracę. Zapewniam, że przekażę Pani fantastyczny komentarz do wiadomości całego zespołu. Słowo "Polecam" to najlepsza nagroda dla nas :-)

Jeszcze raz dziękuję za opinię i zapraszam ponownie.

Anna Jeziorowska
ibis Budget Warszawa Centrum