Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Dobry hotel na jedną noc. Świetna lokalizacja-blisko starego miasta. Dobra cena. Minus za brak nawet maleńkiej szafeczki w pokoju, w wyniku czego wszystko leży na ziemi. Miła obsługa. Parking 25/dobę.

Dziękujemy, Samuel G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin K, Kierownik, Ibis Budget Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Szanowny Panie Samuelu,
Dziękuję za podzielenie się swoją oceną pobytu w hotelu Ibis Budget Warszawa Centrum.
Cieszę się, że pobyt w naszym hotelu spełnił Pana oczekiwania podczas krótkiej wizyty w Warszawie.
Mam nadzieję, że wkrótce odwiedzi nas Pan ponownie.
Ilona Mitrowska
Ibis Budget Warszawa Centrum

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Świetny hotel na kilka nocy. Rewelacyjna lokalizacja. Blisko nad Wisłę, do centrum. Ponadto niedaleko znajdujące się przystanki sprawiają, że wszędzie można się szybko dostać. Polecam! Na pewno jeszcze skorzystam.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, beatawaw2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin K, Manager, Ibis Budget Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowna Beatawaw2019,

Dziękuję za podzielenie się swoją rekomendacją po pobycie w hotelu Ibis Budget Warszawa Centrum. Otrzymanie pozytywnej opinii to dla nas największa nagroda za codzienną pracę. Zapewniam, że przekażę Pani fantastyczny komentarz do wiadomości całego zespołu. Słowo "Polecam" to najlepsza nagroda dla nas :-)

Jeszcze raz dziękuję za opinię i zapraszam ponownie.

ibis Budget Warszawa Centrum

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Jak zwykle lokalizacja zwycięża. W samym centrum, bardzo dobre połączenie dla klientów niezmotoryzowanych :)
Pokoje małe, ale na krótkie pobyty absolutnie nie stanowi to problemu. Czysto, przyjemnie i bezproblemowo - nic tylko korzystać :)

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, klinkij

Szanowna Klinkij,

Dziękuję za dokonanie oceny pobytu w hotelu Ibis Budget Warszawa Centrum oraz rekomendację.
Cieszę się, że jest Pani zadowolona z pobytu w naszym hotelu.
Do zobaczenia wkrótce.

Ibis Budget Warszawa Centrum

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

W pełni spełnił moje oczekiwania, dobra lokalizacja, duży wybór śniadania, czystość, cicha okolica, niewielka odległość od stadionu, łazienek i centrum, hotel w sam raz na krótkie wypady do Warszawy, polecam.

Dziękujemy, endriuas

Szanowny Endriuas,

W imieniu całego zespołu dziękuję za opinię pozostawioną po pobycie.
Jest nam niezmiernie miło, że pobyt w naszym obiekcie spełnił Pana oczekiwania.
Mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze szansę zaprezentowania usług na wysokim poziomie.

Zapraszamy serdecznie,
ibis Budget Warszawa Centrum

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marcin K, Manager, Ibis Budget Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.