Warszawa

“Krewetki”
Trattoria Boccone — recenzja

Trattoria Boccone
Zamów online
Nr 1 924 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Krewetki przepyszne, porcja spora, bardzo dobrze dopasowane dodatki, cena we wtorkowej promocji świetna. Polecam

Dziękujemy, filipk93

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest dobre, nie ma na co narzekać, ale też nie jest jakoś bardzo super. Jest po prostu dobrze. Wystrój zasługuje na 5/5, jest bardzo ładnie. Czas oczekiwania w niektóre dni jest długi. Obsługa w większości przypadków miła. Ceny: z tego wynika niska ocena. Woda niegazowana 0,33l - 8zł. Większa (0.75l) - więcej niż 12zł (nie pamiętam dokładnej ceny). Pizze w granicach 25-35. Rozmiar Pizzy nie jest duży, jest to na oko (w menu nie znalazłem wymiarów) 30cm. Więc dorosła osoba jedną pizzą się naje. Dodam że jest bardzo fajna opcja czarnego ciasta za 3zł. Lemoniada - 14zł. Fakt - jest ona duża, ale jest kwaśna, bardzo. A więc. Szukasz dobrej restauracji na obiad z rodziną? Możesz wybrać to miejsce jeśli masz dużo do wydania i dzieci zadowolą się pizzą (Brak typowo dziecięcych dań). Wyjście ze znajomymi na piwo/pizzę? Również okej. Podsumowując: dobre jedzenia za wysoką kwotę w stylowym miejscu w mieście [poniżej zdjęcie czarnej pizzy]

1  Dziękujemy, szymonwrestauracji
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Przyszliśmy z ulicy, mimo na pierwszy rzut oka braku miejsc, przemiła kelnerka zaprosiła nas na werandę z fajnym klimatem. Po całym dniu zwiedzania stolicy mieliśmy ochotę na pyszną pizzę. I nie pomyliliśmy się. Najlepsza! Na cienkim cieście z obfitością składników. Nawet mój mały synek zjadł całą. A jak lemoniada! Przygotowana na miejscu cudownie orzeźwiająca i pyszna. Bardzo sprawna, ogarniająca wszystko Pani kelnerka, przepyszna pizza, na którą nie trzeba czekać długo, fajny klimat, do tego bardzo miło. Polecam!

Dziękujemy, sosnagosia
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem stałym klientem, kiedyś, jeszcze jakiś czas temu, zabierałem tam znajomych będąc pewnym, że miło spędzimy czas i zjemy dokładnie to, co zamówiliśmy.

Niestety, drugie rozczarowanie z rzędu sprawia, że byłem tam po raz ostatni. Dziś zastałem tam niezwykle niemiłą obsługę, która najwyraźniej robiła mi dużą przysługę przyjmując moje zamówienie, bowiem w powietrzu czuć było jedynie niechęć.

Co do faktów:

Przedmiotem zamówienia była pizza pół na pół. Pierwsza część: prośba o bardzo dobrze wysmażony boczek. Druga część: minus jeden składnik - czosnek. Co otrzymaliśmy? Pierwsza część: boczek - surowy. Druga część: czosnek - wciąż był, a zamiast cukinii pojawił się zielony ogórek.

Dziękujemy, sandramM8238JJ
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Na przystawki czekaliśmy chyba z godzinę! Na szczęście krewetki były bardzo smaczne, bo carpaccio już przeciętne, a pizza trochę spalona. Brak przypraw czy oliwy na stole. Jedna kelnerka na całą restaurację, ciągle w biegu. Biedna.
Na koniec plus, bo dostaliśmy rabat ze względu na bardzo długi czas oczekiwania.

Dziękujemy, Beata N

Trattoria Boccone — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Trattoria Boccone? Podziel się wrażeniami!