Warszawa

“Przyjemne miejsce na kawę, ciasto lub wino”
Cafe Peron — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Cafe Peron
Nr 2 260 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 5 września 2019

Zdecydowanie numer 1 jeśli chodzi o wawerskie kawiarnie - tak pod względem popularności i jakości. Szeroki wybór dobrych win i wyśmienita kawa. Przyjemny klimat i centralne położenie sprawiają, że jest to moje ulubione miejsce. Cieszę się, że mamy taki obiekt w naszej dzielnicy.

Dziękujemy, whistleatravel
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Przyjemne miejsce do posiedzenia przy kawie, herbacie, soku.... ciast nie próbowałam. Wpadliśmy z mężem na późne śniadanie, było już w zasadzie po jakieś tam godzinie po której już nie wydają śniadań … zawsze mnie to śmieszy że po 12 już nikt nie może zamieszać dwóch jajek na patelni.... Zamówiliśmy tortille z kurczakiem na ciepło, naleśnika z łososiem i kozim serem.
Tortilla podgrzana z sałatą w środku była naprawdę w opłakanym stanie, podgrzana sałata - obrzydliwość. Naleśnik tak suchy, że nawet środek nie był go w stanie uratować. Za to smoothie smaczne i dobrze skomponowane. Obsługa miła.

Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano 20 maja 2019

Bardzo fajna formuła na obejrzenie filmu, siedzimy przy stolikach, a miła obsługa podaje świetną kawę lub herbatę z dobrym ciastkiem.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, 597urszulam
Zrecenzowano 19 czerwca 2018

Dobre lokalizacja nieopodal uroczej, zabytkowej stacji PKP Międzylesie (ach te legendarne "Skrzydlate Przystanki" Linii Otwockiej...), ale nie tak dobra jak w przypadku "Stacji Falenica" - cóż, tu kawiarnia nie znajduje się tuż przy torach - wbrew sugestywnej nazwie - musimy jednak kawałek od stacyjki odejść (choć lokal jest widoczny z peronu).

Lokal jest bardzo przyjemny i urządzony w stylu nowoczesnej kawiarni. Dużym plusem jest też pewna liczba miejsc na zewnątrz, pod okazałymi drzewami. Bardzo miło się tu siedzi w pogodne dni.

Cafe Peron oferuje spory wybór pysznych ciast, dobre kawy, świetną gorącą czekoladę oraz... dość drogie przekąski. Niemniej, jest to kawiarnia, nie restauracja, o czym warto pamiętać. Tuż obok jest kilka miejsc, w których można się najeść do syta, więc nie ma z tym problemu. W chłodnym sezonie pojawia się też pyszne grzane wino.

Miejsce nadaje się do pracy, można tu przyjść z laptopem/tabletem (co kto lubi), zaopatrzyć się w przekąskę, ciacho i/lub świetną kawę i spokojnie popracować, korzystając z sieci WiFi. Jeśli ktoś preferuje własną sieć, nie ma problemu - wszystkie sieci komórkowe mają dobry zasięg w tym miejscu.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, krzysztofmK9312PS

Cafe Peron — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe Peron? Podziel się wrażeniami!