“Przepyszna pizza”
Tutti Santi Warszawa — recenzja

Tutti Santi Warszawa
Nr 67 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Jedyna w Polsce pizzeria zdobywcy tytułu Mistrza Włoch, Mistrza Europy, V-ce Mistrza Świata w pizzy klasycznej Valerio Valle Zapraszamy na pizzę tworzoną z najlepszych włoskich składników na podstawie autorskich receptur Mistrza. Wspaniałe sałatki, pasty i domowe desery.

Pizza bardzo dobra, obsłużeni byliśmy szybko i sprawnie. Lokal oryginalny i klimatyczny. Obsługa miła i profesjonalna ;D

Dziękujemy, 366influence

Było poprawnie, ale raczej wracać-nie wrócę -niby smacznie, wystrój przyjemny, jedzenie ok. ceny adekwatne.

Dziękujemy, Brylant_84

Obsługa kelnerska na wysokim poziomie. Dzieciom smakowały też lemoniady. Z pewnością tam jeszcze wrócimy!

Dziękujemy, Edyta K

Gorąco polecam pizzę w tej restauracji, jedna na najlepszych jakie kiedykolwiek jadłem. Dodatkowo dania ekspresowo szybko podawane i przemiła Pani Ilona na którą miałem szczęście trafić dwa razy podczas wizyty w restauracji.
Polecam.

Dziękujemy, patrykkP2899PS

Bardzo polecam to miejsce! Dziękuję za genialne jedzenie oraz bardzo profesjonalną obsługę -pozdrawiam obsługującego nas Pana Kubę, który bardzo rzeczowo doradził wybór odpowiedniego dania oraz wykazując się dużą kulturą ale i poczuciem humoru przywrócił wiarę w tą profesje :) miejsce klimatyczne, dobra lokalizacja i chyba będzie to mój numer 1 wśród warszawskich pizzerii.
Pozdrawiam całą ekipę! Oby tak dalej! Dobra robota i pyszne jedzenie!

Dziękujemy, KingaGrad

Tutti Santi Warszawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tutti Santi Warszawa? Podziel się wrażeniami!