“Pyszna pizza, smakowała całej rodzinie. Ciasto przepysznie chrupiące, doskonałe oliwki oraz świetne aromatyzowane oliwy.”
Tutti Santi Warszawa — recenzja

Tutti Santi Warszawa
Nr 70 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opis: Jedyna w Polsce pizzeria zdobywcy tytułu Mistrza Włoch, Mistrza Europy, V-ce Mistrza Świata w pizzy klasycznej Valerio Valle Zapraszamy na pizzę tworzoną z najlepszych włoskich składników na podstawie autorskich receptur Mistrza. Wspaniałe sałatki, pasty i domowe desery.

Obsługa kelnerska na wysokim poziomie. Dzieciom smakowały też lemoniady. Z pewnością tam jeszcze wrócimy!

Dziękujemy, Edyta K

Gorąco polecam pizzę w tej restauracji, jedna na najlepszych jakie kiedykolwiek jadłem. Dodatkowo dania ekspresowo szybko podawane i przemiła Pani Ilona na którą miałem szczęście trafić dwa razy podczas wizyty w restauracji.
Polecam.

Dziękujemy, patrykkP2899PS

Bardzo polecam to miejsce! Dziękuję za genialne jedzenie oraz bardzo profesjonalną obsługę -pozdrawiam obsługującego nas Pana Kubę, który bardzo rzeczowo doradził wybór odpowiedniego dania oraz wykazując się dużą kulturą ale i poczuciem humoru przywrócił wiarę w tą profesje :) miejsce klimatyczne, dobra lokalizacja i chyba będzie to mój numer 1 wśród warszawskich pizzerii.
Pozdrawiam całą ekipę! Oby tak dalej! Dobra robota i pyszne jedzenie!

Dziękujemy, KingaGrad

W dniu dziejszym mailem przyjemność zawitać w Warszawie w restauracji Tutti Santi wraz z przyjaciółmi wybraliśmy się na pizzę która polecona została przez pewnego taksówkarza. Na wejściu ciepło przywitala nas obsugla uśmiech na twarzy oraz pełen profesjonalizm przy stoliku. Jedzenie bajka, klimat typowo włoski. Bardzo polecam jeśli ktoś lubuje się we włoskich klimatach. Napewno do was wrócimy.

Dziękujemy, Kamil K

Odwiedziłem już naprawdę dużo Włoskich pizzerii, ale tutaj pizza była najlepsza jaką kiedykolwiek jadłem. Ciasto było poprostu idealne, dodatki najwyższej jakości prosto z Włoch, dobrze doprawiona, a dla bardziej wymagających świetne oliwy. Dodatkowo obsługa na najwyższy poziomie. Gdy kolejny raz przyjadę do Warszawy to na pewno tutaj wrócę. Polecam z całego serca !

Dziękujemy, mmmazi98

Tutti Santi Warszawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tutti Santi Warszawa? Podziel się wrażeniami!