“Wszyscy święci balują w niebie”
Tutti Santi Warszawa — recenzja

Tutti Santi Warszawa
Nr 70 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Opis: Jedyna w Polsce pizzeria zdobywcy tytułu Mistrza Włoch, Mistrza Europy, V-ce Mistrza Świata w pizzy klasycznej Valerio Valle Zapraszamy na pizzę tworzoną z najlepszych włoskich składników na podstawie autorskich receptur Mistrza. Wspaniałe sałatki, pasty i domowe desery.
Zrecenzowano 8 września 2019

Pizza w Tutti Santi była celem numer dwa podczas tego weekendu w Warszawie. Był to mój drugi raz w tym lokalu, niestety pierwszy pamiętam słabo z racji późnej godziny, byłem zmęczony, wiecie jak to jest...
Wystrój w industrialnym stylu (przynajmniej tak mi się wydaje, nie znam się). W środku jest dużo miejsca, na ścianach ciekawe malowidła mojżesza i maryi w różnych odsłonach, na półkach mąka i inne włoskie składniki, wszędzie jest bardzo czysto. Ogólnie lokal jest duży z dużym tarasem, niestety wszystkie stoliki na zewnątrz były zajęte.
W menu przystawki, pizza, sałatki oraz makarony. Pizze podzielone są na pizze premium, pizze białe i clasyczne. Postanowiliśmy wybrać coś co już wcześniej jadła moja ukochana czyli Pizza San Antonio, ja z kolei zamówiłem coś prostego - klasyczną foccacię. Do tego można poprosić oliwę czosnkową i oliwę chilli.
Na dania czekaliśmy około 30 minut. Jak tylko złapałem foccacię, wiedziałem że będzie dobrze. I było... Puszysta, delikatna, smaczna, czułem małą euforię kiedy ją rozrywałem. Pizza idealnie wypieczona, z dobrej jakości składnikami. No bardzo dobre jedzenie po prostu. Aż chce się wracać i spróbować innych pozycji. Do tego profesjonalna opieka kelnerki Ewy, która dbała o to żeby nic nam nie zabrakło. Bajka.
Dodatkowym udogodnieniem jest mini-kuchnia dla dzieci (do zabawy - odsyłam do zdjęć).
Jestem pewien, że zaglądnę tam jeszcze nie raz, aby spróbować kuszących makaronów! Wszyscy święci balują w niebie, złoty sypie się kusz

Dziękujemy, Jubachi

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizzeria, która aspiruje do lokalu premium. Ceny wyższe niż standardowo w pizzerii ale za to restauracja nadrabia wystrojem, obsługą i smakiem. Ja na pewno wrócę

Dziękujemy, Piotr O
Zrecenzowano 3 września 2019

Pizza na bardzo wysokim poziomie. Składniki najwyższej jakości.
Obsługa przemiła i bardzo pomocna potrafiła zarówno pomóc w doborze pizzy jak i odpowiedniego wina.
Z całego serca polecam.

Dziękujemy, Justyna M
Zrecenzowano 2 września 2019

Podobno fajne miejsce dlatego wybrałyśmy sie z koleżankami to sprawdzic. Teraz sama będę polecać, przepyszne jedzenie ,przemiła obsluga, nowoczesny ale przytulny wystrój.

Dziękujemy, Klaudia897
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jest wyborna, szczególnie quattro formaggi nas pozytywnie zaskoczyła. Przy naszej ostatniej wizycie zdecydowaliśmy się na pizze (4 rozne ćwiartki) i ravioloni, zeby spróbować czegos poza pizzą. Ravioloni sam smak bardzo dobry, ale ciasto od pierożków rozgotowane, w talerzu pełno wody :( a grzyby, które były jako dodatek do tego dania przesolone... Pod względem tego dania bardzo się zawiedliśmy, ale pizzę polecamy z czystym sumieniem.

Dziękujemy, jasiczkens

Tutti Santi Warszawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tutti Santi Warszawa? Podziel się wrażeniami!