“Dobra pizza w eleganckiej atmosferze”
Tutti Santi Warszawa — recenzja

Tutti Santi Warszawa
Nr 67 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Jedyna w Polsce pizzeria zdobywcy tytułu Mistrza Włoch, Mistrza Europy, V-ce Mistrza Świata w pizzy klasycznej Valerio Valle Zapraszamy na pizzę tworzoną z najlepszych włoskich składników na podstawie autorskich receptur Mistrza. Wspaniałe sałatki, pasty i domowe desery.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizzeria, która aspiruje do lokalu premium. Ceny wyższe niż standardowo w pizzerii ale za to restauracja nadrabia wystrojem, obsługą i smakiem. Ja na pewno wrócę

Dziękujemy, Piotr O

Zrecenzowano 3 września 2019

Pizza na bardzo wysokim poziomie. Składniki najwyższej jakości.
Obsługa przemiła i bardzo pomocna potrafiła zarówno pomóc w doborze pizzy jak i odpowiedniego wina.
Z całego serca polecam.

Dziękujemy, Justyna M
Zrecenzowano 2 września 2019

Podobno fajne miejsce dlatego wybrałyśmy sie z koleżankami to sprawdzic. Teraz sama będę polecać, przepyszne jedzenie ,przemiła obsluga, nowoczesny ale przytulny wystrój.

Dziękujemy, Klaudia897
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jest wyborna, szczególnie quattro formaggi nas pozytywnie zaskoczyła. Przy naszej ostatniej wizycie zdecydowaliśmy się na pizze (4 rozne ćwiartki) i ravioloni, zeby spróbować czegos poza pizzą. Ravioloni sam smak bardzo dobry, ale ciasto od pierożków rozgotowane, w talerzu pełno wody :( a grzyby, które były jako dodatek do tego dania przesolone... Pod względem tego dania bardzo się zawiedliśmy, ale pizzę polecamy z czystym sumieniem.

Dziękujemy, jasiczkens
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne, klimatyczne miejsce i bardzo miła obsługa. Najlepsza pizza w całym mieście. Na pewno tam wrócimy!

Dziękujemy, adamleon

Tutti Santi Warszawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tutti Santi Warszawa? Podziel się wrażeniami!