Warszawa

“Niesamowita atmosfera”
Tutti Santi Warszawa — recenzja

Tutti Santi Warszawa
Nr 64 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Jedyna w Polsce pizzeria zdobywcy tytułu Mistrza Włoch, Mistrza Europy, V-ce Mistrza Świata w pizzy klasycznej Valerio Valle Zapraszamy na pizzę tworzoną z najlepszych włoskich składników na podstawie autorskich receptur Mistrza. Wspaniałe sałatki, pasty i domowe desery.
Zrecenzowano 3 września 2019

Pizza na bardzo wysokim poziomie. Składniki najwyższej jakości.
Obsługa przemiła i bardzo pomocna potrafiła zarówno pomóc w doborze pizzy jak i odpowiedniego wina.
Z całego serca polecam.

Dziękujemy, Justyna M

Zrecenzowano 2 września 2019

Podobno fajne miejsce dlatego wybrałyśmy sie z koleżankami to sprawdzic. Teraz sama będę polecać, przepyszne jedzenie ,przemiła obsluga, nowoczesny ale przytulny wystrój.

Dziękujemy, Klaudia897
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jest wyborna, szczególnie quattro formaggi nas pozytywnie zaskoczyła. Przy naszej ostatniej wizycie zdecydowaliśmy się na pizze (4 rozne ćwiartki) i ravioloni, zeby spróbować czegos poza pizzą. Ravioloni sam smak bardzo dobry, ale ciasto od pierożków rozgotowane, w talerzu pełno wody :( a grzyby, które były jako dodatek do tego dania przesolone... Pod względem tego dania bardzo się zawiedliśmy, ale pizzę polecamy z czystym sumieniem.

Dziękujemy, jasiczkens
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne, klimatyczne miejsce i bardzo miła obsługa. Najlepsza pizza w całym mieście. Na pewno tam wrócimy!

Dziękujemy, adamleon
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie! Przemiła obsługa, miła i spokojna atmosfera. Jestem zachwycona! Na pewno wrócę! ❤️

Dziękujemy, inka014

Tutti Santi Warszawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tutti Santi Warszawa? Podziel się wrażeniami!