“Świetnie! ”
Tutti Santi Warszawa — recenzja

Tutti Santi Warszawa
Nr 67 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Jedyna w Polsce pizzeria zdobywcy tytułu Mistrza Włoch, Mistrza Europy, V-ce Mistrza Świata w pizzy klasycznej Valerio Valle Zapraszamy na pizzę tworzoną z najlepszych włoskich składników na podstawie autorskich receptur Mistrza. Wspaniałe sałatki, pasty i domowe desery.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne, klimatyczne miejsce i bardzo miła obsługa. Najlepsza pizza w całym mieście. Na pewno tam wrócimy!

Dziękujemy, adamleon

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie! Przemiła obsługa, miła i spokojna atmosfera. Jestem zachwycona! Na pewno wrócę! ❤️

Dziękujemy, inka014
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo dobra pizza Nie ma konkurencji dla tych „placków” obsługa bardzo profesjonalna i rzetelna :) na pewno będziemy tam wracać ze znajomymi jaki i dziećmi. Ceny nie wygórowane ale jakość rzadko można się z spotkać z taka jakością produktów

Dziękujemy, Dominik M
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Najlepsza pizza włoska w Warszawie:) klimatyczne miejsce ze wspaniałą i kompetentną obsługą. Polecam serdecznie

Dziękujemy, Kamila G
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

W tamtym tygodniu wybrałem się wraz z żoną na kolacje do Tutti Santi, pyszna pizza, bardzo dobre domowe wino.
Napewno wrócimy i polecam wszystkim

Dziękujemy, Karpol07

Tutti Santi Warszawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tutti Santi Warszawa? Podziel się wrażeniami!