“Urodziny”
Tutti Santi Warszawa — recenzja

Tutti Santi Warszawa
Nr 67 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: Jedyna w Polsce pizzeria zdobywcy tytułu Mistrza Włoch, Mistrza Europy, V-ce Mistrza Świata w pizzy klasycznej Valerio Valle Zapraszamy na pizzę tworzoną z najlepszych włoskich składników na podstawie autorskich receptur Mistrza. Wspaniałe sałatki, pasty i domowe desery.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja super, zarówno lokalizacja jak i wnętrze! Spędziliśmy miło czas na urodzinach znajomej, jedzenie było pyszne, obsługa również. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, Marmag18

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Lokal ma niepowtarzalny klimat. Do tego niezawodna i serdeczna obsługa. Można dobrze i niedrogo zjeść. Cieszę się, że wybraliśmy akurat tą restaurację.

Dziękujemy, MaciekR173
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Razem z moją dziewczyną jedliśmy dzisiaj pizzę była przepyszna polecam z całego serca serca Uwielbiamy włoskie jedzenie a ta pizza trafiła w nasz gust

Dziękujemy, EfremW3
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Było super, polecamy z ziomkami, pizza i serwis bez zastrzerzen, każdy wyszedł zadowolony i oczywiście najedzony

Dziękujemy, Roger S
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo dobra pizza na cienkim cieście podana z oliwą i równie bardzo dobre ravioli. Ceny przystępne, wystrój przyjemny i miły. Obsługa ok.

Dziękujemy, aga30000

Tutti Santi Warszawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tutti Santi Warszawa? Podziel się wrażeniami!