“Świetna obsługa”
Tutti Santi Warszawa — recenzja

Tutti Santi Warszawa
Nr 69 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Opis: Jedyna w Polsce pizzeria zdobywcy tytułu Mistrza Włoch, Mistrza Europy, V-ce Mistrza Świata w pizzy klasycznej Valerio Valle Zapraszamy na pizzę tworzoną z najlepszych włoskich składników na podstawie autorskich receptur Mistrza. Wspaniałe sałatki, pasty i domowe desery.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Lokal ma niepowtarzalny klimat. Do tego niezawodna i serdeczna obsługa. Można dobrze i niedrogo zjeść. Cieszę się, że wybraliśmy akurat tą restaurację.

Dziękujemy, MaciekR173

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Razem z moją dziewczyną jedliśmy dzisiaj pizzę była przepyszna polecam z całego serca serca Uwielbiamy włoskie jedzenie a ta pizza trafiła w nasz gust

Dziękujemy, EfremW3
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Było super, polecamy z ziomkami, pizza i serwis bez zastrzerzen, każdy wyszedł zadowolony i oczywiście najedzony

Dziękujemy, Roger S
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo dobra pizza na cienkim cieście podana z oliwą i równie bardzo dobre ravioli. Ceny przystępne, wystrój przyjemny i miły. Obsługa ok.

Dziękujemy, aga30000
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy lasagnie , krem z pomidorów i tortellini. Wszystkie dania na 4. Atmosfera obsługa wygląd ok

Dziękujemy, oretapa

Tutti Santi Warszawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tutti Santi Warszawa? Podziel się wrażeniami!