“Super klimat”

Barka Warszawska DZIEŃ i NOC
Nr 634 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opis: Barka Warszawska DZIEŃ i NOC to restauracja i cocktail bar na wodzie, który zachwyca Gości swoją wyjątkowością przez cały rok. Inspirujemy dobrym klimatem. Nasz Szef Kuchni, tworząc z pasji do dobrego jedzenia, przygotowuje dania codziennie ze świeżych produktów najwyższej jakości. Znajdą Państwo u nas dania kuchni europejskiej, ryby i owoce morza, a także grill.
Zrecenzowano 3 września 2019

Rewelacyjne miejsce na spotkanie ze znajomymi, rodzina :) A w nocy super miejsce na imprezy, serdecznie polecam!

Dziękujemy, sebassdj

Zrecenzowano 2 września 2019

Pochodzę z Mazur więc niejedne miejsce tego typu odwiedziłam również w Warszawie. Sama barka jest w idealnym miejscu nawet dla turystów przyciąga najbardziej ze wszystkich miejsc na bulwarach.Sa tam organizowane eventy na który moja firma się zdecydowała i wszystko było dopiete na ostatni guzik. Jest także jedna z najbardziej zadbanych obiektów na Wiśle. Zazwyczaj nie zdarza się żeby miejsce miało same superlatywy ale jednak barka ta wygrywa! Na barce warszawskiej jest zawsze usmiechnieta obsługa zawsze swieze jedzenie i w rewelacyjnej jakości i adekwatnej cenie. Świetna muzyka w weekendy z djem i suptelna muzyka w tygodniu. Naprawdę polecam z serca dla wszystkich, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, Ssmakosz
Zrecenzowano 2 września 2019

Super miejsce z fajnym klimatem, mila obsługa i pysznym jedzeniem. Napewno wrócę ponownie. Polecam :)

Dziękujemy, Weronika P
Zrecenzowano 2 września 2019

Pyszne dania, świetne miejsce na szybki obiad z pięknym widokiem na Wisłę. Można się zrelaksować, spędzić miło czas ze znajomymi. Muzyka przyjemna, obsługa uprzejma - czego chcieć więcej? :)

Dziękujemy, ravenlith
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Kiepskie jedzenie, do tego zimne. Czas oczekiwania dlugi, obsluga niemila. Naprawde nie warto tu przychodzic

Dziękujemy, Alicja G

Barka Warszawska DZIEŃ i NOC — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Barka Warszawska DZIEŃ i NOC? Podziel się wrażeniami!