“Niesamowite miejsce!”

Barka Warszawska DZIEŃ i NOC
Nr 634 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opis: Barka Warszawska DZIEŃ i NOC to restauracja i cocktail bar na wodzie, który zachwyca Gości swoją wyjątkowością przez cały rok. Inspirujemy dobrym klimatem. Nasz Szef Kuchni, tworząc z pasji do dobrego jedzenia, przygotowuje dania codziennie ze świeżych produktów najwyższej jakości. Znajdą Państwo u nas dania kuchni europejskiej, ryby i owoce morza, a także grill.
Zrecenzowano 2 września 2019

Pyszne dania, świetne miejsce na szybki obiad z pięknym widokiem na Wisłę. Można się zrelaksować, spędzić miło czas ze znajomymi. Muzyka przyjemna, obsługa uprzejma - czego chcieć więcej? :)

Dziękujemy, ravenlith

Zrecenzowano 20 lipca 2019

Kiepskie jedzenie, do tego zimne. Czas oczekiwania dlugi, obsluga niemila. Naprawde nie warto tu przychodzic

Dziękujemy, Alicja G
Zrecenzowano 7 maja 2019

Byliśmy w restauracji w weekend i bardzo miło spędziliśmy czas.
Zjedliśmy pyszne dania kuchni włoskiej (jest ich sporo i ciężko się zdecydować:)
Bardzo miła obsługa iiii świetne drinki , jestem pod wrażeniem . To miejsce na stałe zagości na naszej mapie kulinarnej :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam z koleżanka na spacerze i chciałyśmy kupić piwo bezalkoholowe i nie było
Natomiast miła obsługa plus pufy aby usiąść

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Ewa N
Zrecenzowano 4 lutego 2019

Miałam przyjemność bycia w tym miejscu w sierpniu.Restauracja ma bardzo duży wybór dań z kuchni włoskiej które miałam okazję spróbować.Miła obsługa zwłaszcza barmana który proponuje ciekawe drinki.Polecam to miejsce z czystym sumieniem.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Monika K

Barka Warszawska DZIEŃ i NOC — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Barka Warszawska DZIEŃ i NOC? Podziel się wrażeniami!