Polecam!

Bardzo fajne miejsce i dobry pomysł na jesienny wieczór ze znajomymi. Dzięki Wam już wiem w jakiej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Walczuk_
Serdecznie polecam!

Miejsce bardzo ciekawe. Zarówno przewodnik jak i barman byli profesjonalni. Podczas degustacji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
justynaaa_2205
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 12 września 2019

Bardzo ciekawe miejsce dla turystow. Ciekawostki na tematy roznych trunkow. Barman doskonaly. Wszyscy goscie byli zadowoleni.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Anna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof_PVM, General Manager, Muzeum Polskiej WódkiOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Dziękujemy!

Zrecenzowano: 11 września 2019

Długo szukałem doskonałego miejsca, żeby po ciężkich negocjacjach, gdzieś zabrać partnerów biznesowych. Miejsca, które jest polskie, ciekawe i wesołe! Polecam wszystkim! Oprócz zwiedzania muzeum i degustacji można tu także zakupić gadgety i wyborowej alkohole klasy prestiż w sklepie Alembik. Nowa perełka Warszawy

Dziękujemy, Mata911

Mata911 dziękujemy za rekomendację

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce na świecie, historia i część Polski która zna cały świat. Barmani super z autorskimi drinkamki! Pani Emilia przesuper interesująca kobieta wprowadza w tajniki tworzenia tych pyszności. Wciągnie w rozmowę! Eliksiry młodości! Pycha!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, Aleksandra F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof_PVM, Dyrektor generalny, Muzeum Polskiej WódkiOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Aleksandra F dziękujemy! W imieniu barybi Emilii przesyłam podziękowania

Zrecenzowano: 6 września 2019

Jak się okazuje można zrobić ciekawe miejsce na temat narodowego trunku. Dlatego jeśli chcecie go pić kulturalnie, jest to miejsce, które w tym pomoże.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Piotr D

Dekac dziękujemy za miłe słowa !

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Jeśli lubicie postindustrialne klimaty to miejsce jest dla Was. A jeśli lubicie też pokosztować napoju, w piciu którego o palmę pierwszeństwa bije się kilka narodów, to też polecam :)

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Remfix
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof_PVM, Dyrektor generalny, Muzeum Polskiej WódkiOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Dziękujemy i cieszymy się że sprawiliśmy przyjemność!