Muzeum na Pradze

Ciekawe miejsce, wódka jako element kultury, a nie tylko imprezy :) Fajni przewodnicy i na koniec... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
PaulinaJ1102
Bardzo ciekawa wizyta, rozczarowanie degustacją

Odwiedzilam muzeum wraz ze znajomymi w sobotnie popołudnie. Muzeum jako całość oceniam na plus... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
prawyakapit

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce na świecie, historia i część Polski która zna cały świat. Barmani super z autorskimi drinkamki! Pani Emilia przesuper interesująca kobieta wprowadza w tajniki tworzenia tych pyszności. Wciągnie w rozmowę! Eliksiry młodości! Pycha!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, Aleksandra F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof_PVM, Dyrektor generalny, Muzeum Polskiej WódkiOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Aleksandra F dziękujemy! W imieniu barybi Emilii przesyłam podziękowania

Zrecenzowano: 6 września 2019

Jak się okazuje można zrobić ciekawe miejsce na temat narodowego trunku. Dlatego jeśli chcecie go pić kulturalnie, jest to miejsce, które w tym pomoże.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Piotr D

Dekac dziękujemy za miłe słowa !

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Jeśli lubicie postindustrialne klimaty to miejsce jest dla Was. A jeśli lubicie też pokosztować napoju, w piciu którego o palmę pierwszeństwa bije się kilka narodów, to też polecam :)

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Remfix
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof_PVM, Dyrektor generalny, Muzeum Polskiej WódkiOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Dziękujemy i cieszymy się że sprawiliśmy przyjemność!

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce na wycieczkę ze znajomymi. Byłem trzy razy z różnymi znajomymi i wszyscy byli zadowoleni.
Polecam

Dziękujemy, Hubert S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof_PVM, General Manager, Muzeum Polskiej WódkiOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Hubercie cieszymy się, że stałeś się naszym ambasadorem ! Zapraszamy ponownie i wkrótce na na nasze nowe szkolenia

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Ekspozycja bardzo interesująca i innowacyjna, wiedza przewodnika ogromna i przekazana w interesujący sposób. Miejsce doskonale przygotowane, nowoczesne, ale z duszą.Tak naprawdę wizyta w tym muzeum to swoista podróż w czasie, w której towarzyszy nam Polska Wódka. Polecam z całego serca! Jedno z najlepszych muzeów w Warszawie :).

Dziękujemy, Natka_1994
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof_PVM, General Manager, Muzeum Polskiej WódkiOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Natka ! Cieszymy się ogromnie! Dziękujemy