Warszawa
Ciekawie

Nie spodziewałem sie ze o wódce mozna tyle opowiadać. Grecy maja rakiję, Francuzi koniak a my mamy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
vstrom2010
Stare Babice, Polska
Polecam!

Bardzo fajne miejsce i dobry pomysł na jesienny wieczór ze znajomymi. Dzięki Wam już wiem w jakiej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Walczuk_

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Miejsce, warte polecenia. Duzo informacji o historii Polskiej wodki, interaktywne zwiedzanie, piekny budynek. Dodatkowym atutem na koncu jest degustacja:) Muzeum sie miejsci w Centrum Koneser, w ktorym sa duzo roznych wydarzen w ciagu weekendu oraz miejsc na obiad. Wiec mozna spokojnie tu spedzic kilka dobrych godzin.

Dziękujemy, Gch22
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof_PVM, General Manager, Muzeum Polskiej WódkiOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Dziękujemy za wizytę i opinię. Zapraszamy ponownie na warsztaty :)

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Bardzo ciekawe miejsce, które w interesujący sposób pokazuje zarówno historię wódki w Polsce, jak i proces jej produkcji. Chociaż najciekawszym momentem pozostaje i tak degustacja trunku ;) cały budynek, a w szczególności sala kinowa, robi niesamowite wrażenie. Zdecydowanie warto odwiedzić, polecam wszystkim, nie tylko smakoszom :)

Dziękujemy, Natalia M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof_PVM, Dyrektor generalny, Muzeum Polskiej WódkiOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Natalia dziękujemy za wizytę :)

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

W Muzeum Polskiej Wódki byłam kilka dni temu ze znajomymi. Po oprowadzeniu nas przez świetną, nowoczesną i naprawdę ciekawą (nawet dla nie-smakoszy trunku, którego dotyczy muzeum!) wystawę, pan przewodnik zaprowadził nas na degustację do baru! Ta część zrobiła na mnie wrażenie, ponieważ w życiu nie przypuszczałam, że alkohol ten może mieć tak różnorodny smak, a wiedza o rodzaju wódki może być przydatna podczas przygotowywania np. drinków :) Polecam! Idealny początek wieczoru ze znajomymi:)

1  Dziękujemy, Paulina K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krzysztof_PVM, General Manager, Muzeum Polskiej WódkiOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że wizyta była udana ! Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała wystawa kolekcji polskich wyrobów alkoholowych z gatunku wódka czysta. Dużo historii i naocznych faktów do poznania. Dodatkowo na zwiedzających czeka degustacja. Polecam każdemu koneserowi polskich i domowych alkoholu.

Dziękujemy, Syria007

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że kolejna osoba dołączyła do grona koneserów naszego narodowego trunku.

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Muzeum rewelacyjne, trzeba odwiedzić! Obowiązkowy punkt dla wszystkich odwiedziających i mieszkająych w Warszawie

Dziękujemy, OnAir506032

OnAir dziękujemy za wizyte i polecenie !