“Mega wnętrza”
WuWu — recenzja

WuWu
Nr 493 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Opis: WuWu mieści się na terenie rewitalizowanego Centrum Praskiego Koneser przy Muzeum Polskiej Wódki na warszawskiej Pradze. To miejsce stworzone z myślą o koneserach polskich smaków i trunków, z pasją do rytuałów, tradycji i historii. Lokalizacja zobowiązuje! Z tą myślą zanurzamy gości w świecie towarzyszącej wódce, znakomitej zakąski, ale nie pozwalamy się w nim kompletnie zatracić. Skupiamy ludzi kreatywnych, ambitnych i wychodzących poza schematy – nie tylko w kuchni, ale i w życiu codziennym. Każdego dnia zabieramy gości w podróż inspirowaną smakami przedwojennych warszawskich salonów. WuWu to miejsce, do którego się wraca. Przekonacie się o tym próbując naszych kulinarnych wariacji na temat produktów, które znacie z dzieciństwa, które są związane z historią i kulturą regionu.

Świetne wnętrza, zakochałem się na wejściu. Wpadliśmy tylko napić się czegoś dobrego i się nie zawiedliśmy. Świetnie się tam siedzi i czas szybko płynie, bo otoczenie jest po prostu mega. Fajna i miła obsługa. Nie miałem okazji próbować jedzenia, ale zapewne wrócę, żeby posiedzieć dłużej i też coś zjeść.

4  Dziękujemy, C6556TRroberto
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga B, PR, WuWuOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie,
bardzo miło nam słyszeć, że tak miło spędził Pan czas w WuWu. Chwila moment i będzie dostępne nasze nowe, jesienne menu - a w nim podpłomyk z grzybami, kozim serem i jarmużem, żurek na kiszonych rydzach. Na deser m.in. śliwki palonym maśle z wędzoną śmietaną, koglem moglem i siemieniem lnianym. Zachęcamy do spróbowania przy kolejnej wizycie.

Do zobaczenia!
Pozdrawiamy
Zespół WuWu

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Zamówione: rosół, schabowy, dorsz, raki, śledź. Śledź się obronił - prawdziwy, nie był zbyt słony - dobry produkt. Rosół bardzo słaby, dominowało jedno mięso, mało wyrazisty. Raki bardzo przeciętne, może za krótko siedziały w garze?

Dziękujemy, jarekd318
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga B, PR, WuWuOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za odwiedziny i recenzję. Bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy w pełni Pana oczekiwań. Zwrócimy uwagę na elementy, które Pan wskazał i jesteśmy pewni, że następnym razem się zrehabilitujemy!

Zrecenzowano 31 lipca 2019

wpadlismy ze znajomymi na kolacje i wino. to co nas czekalo to jedno wielkie rozczarowanie. Kiepska obsługa która ignoruje klientów a w momencie upomnienia Pani irytuje się i fuka na nas. Jedzenie nie bylo wcale lepsze. Danie z marchewką może byłoby by dobre gdyby nie ser który ewidentnie swoje już odleżał w kuchni.
Kazdy z nas zamówił inne danie i większość nie była zadowolona z walorów smakowych (o małych porcjach nie wspominając).

Dziękujemy, karolagrz86

Bardzo dziękujemy za opinię. Z ogromną przykrością czytamy o zaistniałej sytuacji. Prosimy o skontaktowanie się z nami (kontakt@wuwu.bar), żebyśmy mogli dowiedzieć się jak możemy Pani ją zrekompensować.

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Matko jakie to wszystko było smaczne, zaczynajac od pomidorówki z ryżem dla dziecka, kończąc na sztuce mięsa. Smak przekozak. Fajne miejsce na wypad z rodzina, jedyne czego brakuje to kącika dla dziecka ale na dziedzińcu tyle atrakcji ze dało radę. Koneser bardzo do przodu.

1  Dziękujemy, Izaabellka
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy coś przekąsić... zamówiliśmy tatara i gzika (pieczone ziemniaki z twarożkiem), na deser wjechała szarlotka. Tatar pyszny do tego świeże pieczywo z palonym masłem!. Ziemniaki bardzo dobre, udekorowane marynowanym burakiem. Szarlotka bardzo kwaśna i za dużo bitej śmietany. Ale ogóle wrażenie, atmosfera i obsługa bardzo na plus! Oby tak dalej :)

Dziękujemy, S832MGannas

Dziękujemy za recenzję. Zapraszamy ponownie - jesteśmy pewni, że to będzie wizyta na piątą gwiazdkę!

WuWu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w WuWu? Podziel się wrażeniami!