“Coś wyjątkowego, poezja smaku”
Zoni — recenzja

Zoni
Nr 539 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Restauracja ZONI w zabytkowym, zrewitalizowanym Centrum Praskim Koneser, serwuje gościom autorskie menu Michała Gniadka oparte na produktach z całego świata oraz imponującą kolekcję najlepszych wódek, nie tylko z Polski. ZONI w zaskakujący sposób łączy przeciwstawne smakowe bieguny w harmonijne dania, które spełnią oczekiwania najbardziej wyrafinowanych smakoszy i prawdziwych koneserów kuchni oraz mocnych trunków. ZONI oferuje bogactwo doświadczeń kulinarnych, smak i prostotę formy, najwyższą jakość obsługi oraz wyjątkowe industrialne wnętrze,zaprojektowane z troską o najdrobniejsze detale i komfort gości. ZONI to miejsce łączące najwyższą kulturę jedzenia i picia – idealne na lunch, obiad, kolację, spotkania biznesowe i towarzyskie.

Tata boski, boski, zupa wspaniała. wyjątkowy wystrój. Trzeba być i zjeść. A na deser dekompozycja jagodzianki - coś wyjąkowego

Dziękujemy, E8074SMmicha_k
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga B, PR, ZoniOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy! Mamy nadzieję, że jeszcze nas Pani odwiedzi. :)
Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Zoni

Wystawialiśmy się dzisiaj z żoną na konwencie w Centrum Kultury Koneser. Skorzystaliśmy z menu lunchowego restauracji Zoni. Wnętrze zachwycające, można się poczuć jak w Nowym Jorku. Naprawdę ciężko pod tym względem zachwycić moją żonę, która jest artystką i wysoko zawiesza porzeczkę. Była naprawdę zachwycona, ja również. Kapitalnie dopasowane stroje obsługi współgrają z wnętrzem.
Obsługa bardzo miła i pozytywnie nastawiona do klienta, bez problemu wydano lunch dla mojej żony pomimo spóźnienia i przyjścia poza porą wydawania lunchu.
Oboje zjedliśmy na pierwsze danie zupę dyniową, znakomitą! Ja na drugie danie wybrałem sałatkę, żona grillowanego kurczaka z dodatkami. Drugie dania również fantastyczne w smaku i w formie podania.
Dodajemy restaurację do krótkiej listy naszych ulubionych.

Dziękujemy, baniaque
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga B, PR, ZoniOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie,
bardzo dziękujemy za tę opinię. Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Gości, sprawić, żeby podczas wizyty w Zoni czuli się wyjątkowo, jak na wytwornej kolacji u bliskich. Bardzo nas cieszy, że tak podobało się Państwu w naszej restauracji!

Takie komentarze powodują, że mamy jeszcze więcej motywacji do działania. Udowadniają, że warto w naszej pracy dbać o każdy detal.
Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!
Zespół Zoni

Zrecenzowano 1 września 2019

Miejsce wyjątkowe, bo na bardzo pieczołowicie zmienionym terenie fabryki wódek KONESER, w sercu gdzie działy się wszystkie porządane procesy destylacji.
Architekt podkręcił wnętrze nadając właściwy klimat, inwestor dodał czarodziejom kuchni wszystkie urządzenia, które były na długiej liście. Warunki idealne by kucharz, który znalazł się w tym wyjątkowym wnętrzu spreparował coś czym się zachwycimy.
No i z taką nadzieją weszliśmy na antresolę knajpy ZONI. Zaopiekowani przez świetnie ubrany personel znaleźliśmy miejsce gdzie chcieliśmy delektować się propozycjami szefa.
Niespotykanym rozwiązaniem była lokalizacja sztućców - wszystkie czekały na specjalnie spreparowanych wysuwanych spod stołu tackach - świetny pomysł!
Na dzień dobry chlebek z masłem - szału nie było, nie lubimy też wynalazków w postaci nadmuchiwanego, puszytego masła, wolę te bardziej normalne.
Na początek pate z wątróbki i burak z kozim serem - wybraliśmy dwa różne zestawy - mięsny i wege.
Pate podane na grzance zaskoczyło nas słonością, buraczki wybitnymi aromatami. 1:0 dla wege.
Dalej - smaczny łosoś z arbuzem i awokado, i w konkurencyjnym zestawie przepyszna pomysłowa „zupa pomidorowa”.
W międzyczasie zaprzyjaźniliśmy się z sommelierem, który z dużą znajomością rzeczy zaproponował nam dwa białe wina, które dalej towarzyszyły nam w podróży smakowej.
Dorsz w popiele oraz bakłażan z rukolą. Dorsz przesolony! Bakłażan świetny, choć pulpa z rukoli właściwie z powodu soli - niejadalna! No i te liście rukoli, które traktujemy jako wizytówkę knajp, które nie do końca sobie radzą z rzeczywistością…
Polik wołowy wybitny, krewetki świetnie się w niego wpasowały. Pierożek oscypkowy prawie dobry, ale znowu sól dała o sobie znać!
Deser - taki misz-masz jogurtowy, bardzo przypadkowy. Już bez zdziwienia w jagodach znaleźliśmy trochę soli…
Szef kuchni chyba jednak miał wychodne i nie do końca dopilnował swoją załogę. Nadzieje były bardzo rozbudzone a wyszliśmy jednak rozczarowani.
Pewną osłodą była opowieść pani o historii zakładu.
Jednak nie wystarczy genius loci, czy sprawna obsługa - muszą być kucharze, którzy podciągną się do poziomu wnętrza czy sprzętu, którym dysponują.
Do ZONI nie wrócimy!

Dziękujemy, Wojciech W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga B, Zespół ZONI, ZoniOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowny Panie,
Dziękujemy za odwiedzenie nas i opinię. Cieszymy się, że docenił Pan zarówno wnętrze ZONI zaprojektowane przez Nizio Design International, jak i poziom obsługi w naszej restauracji. Przykro nam, że specjalne menu przygotowane z myślą o Fine Dining Week nie do końca przypadło Panu do gustu. Jesteśmy jednak przekonani, że możemy sprawić, że zmieni Pan zdanie. Żeberka wieprzowe BBQ czy tatar z estragonem i kurkami to dania, których jeszcze nie miał Pan okazji spróbować, a, powołując się na opinie naszych Gości, naprawdę warto.
Pozdrawiamy
Zespół ZONI

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Kapitalne jedzenie, świetna obsługa, klimat niepowtarzalny. Sama restauracja zaprojektowana ze smakiem i w świetnym stylu.

Dziękujemy, sylwiabaczek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kinga B, PR, ZoniOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dziękujemy

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Restaurację znalazłem w sieci i zachęcony pozytywnymi ocenami gości zaprosiłem żonę na obiad w niedzielę po południu. Po raz pierwszy odwiedziliśmy ten uroczy, nowy na mapie Pragi zakątek. Pierwsze wrażenie z restauracji - pozytywne. A później już tylko coraz silniejsze doznania. Miła małoletnia obsługa dziewczyny, której mama ma tyle lat, ile my jesteśmy po ślubie. Doskonałe, dobrze doprawione jedzenie ( dla miłośników zdecydowanych smaków). No i zaspokojone nasze poszukiwanie nowych doznań kulinarnych. Super! Szkoda tylko, że tak mało ludzi odwiedza to nowe miejsce. Nie wiedzą, co tracą.

Dziękujemy, solarion2

Dziękujemy za odwiedziny! Cieszymy się, że podobało się (i smakowało!) Państwu u nas.

Zoni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zoni? Podziel się wrażeniami!