“Nie tak dobrze jak myslisz”

Chmeli Suneli Restauracja Gruzińska
Zamów online
Nr 1 213 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

W smaku dobre ale nie powala. Na tle innych gruzinskich restauracji w Warszawie słabo. Obsługa mogłaby być szybsza i dokładniejsza.
Dobra lokalizacja i stoliki na zewnątrz.

Dziękujemy, PawelJ43
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mchmelisuneli, Менеджер по связям с общественностью, Chmeli Suneli Restauracja GruzińskaOdpowiedź udzielona 3 dni temu

Dziękujemy za cenne uwagę, zdecydowanie to poprawimy.Mamy nadzieję że następnym razem Ci wszystko spodoba się ❤️ Czekamy na Ciebie w naszej restauracji ponownie!

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia gruzińska okazała się bardzo smaczna, obsługa na wysokim poziomie, a sam lokal więcej niż dobry. Chinkali i Chaczapuri, to - naturalnie - jazda obowiązkowa, a domowe, czerwone, wytrawne wino oprócz tego, że ma świetny smak, potrafi zakręcić w głowie.
Tam naprawdę warto zajrzeć.

Dziękujemy, Darek058

Dziękujemy bardzo. Zachęcamy również do skosztowania innych dań.
❤️ Czekamy na Ciebie w naszej restauracji ponownie!

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja gruzińska, miła obsługa, pierożki rewelacyjne , gorąco polecam na spotkania rodzinne lub kolacje we dwoje

Dziękujemy, Agnieszka B

Dziękujemy bardzo. Zachęcamy również do skosztowania innych dań.
❤️ Czekamy na Ciebie w naszej restauracji ponownie!

Zrecenzowano 2 lipca 2019

Spodziewałem się czegoś więcej. Zamówiliśmy charczo, chaczapuri ze szpinakiem i chinkali. Dostaliśmy bułeczkę własnego wypieku, która była dobra. Charczo było bardzo pikantne, prawie nie dało się go zjeść, a szkoda. Chaczapuri ze szpinakiem było jakieś takie tłuste. Chinakli z kolei miało mało mięsa a dużo ciasta. Obsługa w lokalu jest ok. Jedzenie nie jest najgorsze, ale gdybym miał się tam wybrać drugi raz poszedłbym niestety gdzie indziej.

Dziękujemy, mari01881
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: chmelisuneli, Dyrektor generalny, Chmeli Suneli Restauracja GruzińskaOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Bardzo dziękujemy że Państwo odwiedzieli nas! Państwa uwagi zostały przekazane szefu kuchni i my postaramy się zrobić wszystko aby się poprawić!

Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Z żalem wystawiam mało pochlebną opinię bo po przeczytaniu pochwał na temat tego miejsca, poszłam tam z nastawieniem na obłędną gruzińską suprę, ale niestety się zawiodłam. Zacznę od plusów. Przemiła obsługa i bardzo fajny wystrój sprawiają, że jest to miejsce z dużym potencjałem. Co do kuchni to jedzenie owszem było ok, ale to nie są smaki jakie przywiozłam w pamięci z Gruzji. Niestety dania zbyt niewyraźne i bez kaukaskiego charakteru. Mięso w chinkali słabo doprawione i bez kolendry, surówka z białej kapusty podana do szaszłyka, sałatka z kolendrą zupełnie bez aromatu a do tego z pomidorami ledwo różowymi kiedy teraz jest najlepszy sezon na pomidory a do tego wszystkiego pieczarki zapiekane z serem mozarella. Niestety nie są to dla mnie smaki Gruzji. Brak kolendry, granatu czy adżiki sprawił, że obiad był jedynie ok ale nie zabrał mnie w podróż do ukochanej Gruzji. Mam nadzieję że szef kuchni odważy się kiedyś serwować mniej "polską Gruzję".

Dziękujemy, Edyta S

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za wybranie naszej restauracji! Chcemy zapewnić że wszystkie nasze potrawy są przygotowywane według tradycyjnych gruzińskich receptur przez naszego szefa kuchni Kache, który pochodzi z Kachetii. Chinkali z baraniną serwujemy bez kolendry (w taki sposób podaje się w górnych regionach Gruzji (gruz. „mtiuluri”), zaś pierożki z wołowiną gotujemy z kolendrą (to zaś jest znane w miastach Gruzji (gruz. „kalakuri”)). W taki sposób chcieliśmy zachować tradycje różnych regionów Gruzji. Do potraw - Kupaty po Imerytynsku, roladki z bakłażana oraz Pchali - zawsze dodajemy granat. Natomiast Adżyka jak najbardziej jest w naszej karcie menu.

Wszystkie uwagi Pani zostały przekazane szefu kuchni. Co dotyczy pomidorów w sałatce gruzińskiej to informujemy Pani, że już zmieniliśmy dostawcę warzyw i zapraszamy sprobować sałatkę przygotowanej z innego produktu, natomiast jak wcześniej z pasją do tego co robimy! Będzie nam miło widzieć Pani u nas w restauracji ponownie i mamy nadzieje że uda nam się przekonać Pani zmienić zdanie o naszej kuchni!

Chmeli Suneli Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chmeli Suneli Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!