“Super”

Głodny Tygrys - Dining Asia
Zamów online
Nr 773 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Kuchnia Thakali pochodzi z centralnej części Nepalu, z okolic doliny Thak-Khola. To piękne miejsce na szlaku w wysokich Himalajach. Idealne do hodowli zwierząt i uprawy roślin. Ludzie zamieszkujący ten region, często zajmowali się handlem. Stąd bogactwo i różnorodność smaków w ich codziennej diecie.
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny lunch w dobrej cenie.
Thakali z kurczkiem ładnie podane i bardzo smaczne.
Polecam!
Miła obsługa.

Dziękujemy, 172sebaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Swapnil P, Owner, Głodny Tygrys - Dining AsiaOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne dania kuchni nepalskiej, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo miła obsługa. Wystrój nie zwala z nóg, ale daje odpowiedni klimat. Polecam.

Dziękujemy, X5572QWmonikas

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Zostaliśmy bardzo rodzinnie przywitani w tym cudnym miejscu.
Polecam spróbować pierozkow na parze.

Milk tea również godne polecenia.

Dziękujemy, Adrian K

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Trafiliśmy tam przypadkiem - z ulicy. Lokal z zewnątrz nie zachęca, ale klimat w środku i jakość serwowanych dań - rewelacja! Jak do tej pory najlepsza nepalska knajpa w jakiej jadłem w Warszawie. Polecam.

Dziękujemy, Michał T

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Polecam pyszne pierożki Momo, a na początek orzeźwiającą lemoniadę;) Obsługa uprzejma i uśmiechnięta. Dla większych grup polecam salę ukrytą na piętrze. Klimatyczne miejsce, na pewno wrócę!

Dziękujemy, Magdalena W

Głodny Tygrys - Dining Asia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Głodny Tygrys - Dining Asia? Podziel się wrażeniami!