“Smacznie i elegancko”

Prime Cut
Zarezerwuj stolik
pt., 18.10
20:00
Nr 6 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)

Świetne miejsce na restauracyjnej mapie Warszawy. Lokal ciekawie urządzony, a dania rewelacyjne. Steki pierwsza klasa. Obsługa na poziomie. Nie ma się czego wstydzić przed kontrahentem. Miejsce szczerze fodne polecenia. Niestety jedyne wyzwanie to znalezienie miejsca parkingowego w okolicy. Ale nawet mimo to, nie zniechęci mnie to do kolejnej wizyty. Polecam!

Dziękujemy, AleksanderJ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy. Już niedługo zamykamy letni ogródek więc pojawi się więcej miejsc parkingowych :)

Kolacja biznesowa, więc zależało mi na świetnym jedzeniu -i było!, świetnej atmosferze - i była! Poza tym super wystrój! Na pewno wrócimy!

Dziękujemy, Andrzej B

Bardzo dziękujemy :)

Kolacja z okazji urodzin męża przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Wybrałam ten lokal po pozytywnych opiniach i mogę śmiało polecić go wszystkim. Od początku kontakt był rewelacyjny - poprosiłam o rezerwację przy oknie i butelkę szampana na nasze przyjście. Wszystko czekało według ustaleń, wraz z przemiłą obsługą. Przystawki były rewelacyjne - zamówiliśmy pierogi z kaczki i krewetki. Dania główne były znakomite! Zaskoczył nas smak ale również ich wielkość. Porcje były naprawdę ogromne, dla mnie osobiście nie do przejedzenia. Mąż stwierdził, że był to jeden z lepszych steków jakie jadł w życiu a steki naprawdę uwielbia. Po tych wszystkich wspaniałościach skusilismy się jeszcze na deser i tu bardzo miła niespodzianka- deser został podany z fontanną tortową z okazji urodzin męża wraz z życzeniami. Gratuluję restauracji obsługi na najwyższym poziomie, dań o znakomitym smaku, wyczucia, gustu i atmosfery. Szczególnie chcielibyśmy podziękować wysokiemu kelnerowi, który obsługiwał nasz stolik i naprawdę dbał żeby niczego nam nie brakowało. Poświęcił nam chwilę i opowiedział przy okazji o przygotowywaniu dań. Serdecznie dziękujemy i napewno zawitamy ponownie przy okazji pobytu w Warszawie.

1  Dziękujemy, MZetka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za tak dobrą opinię. Jest nam niezmiernie miło kiedy spełniamy oczekiwania naszych Gości. Proszę przekazać Najlepsze Życzenia urodzinowe dla męża. Do zobaczenia w Prime Cut :)

Po kilku spotkaniach biznesowych,szukałem miejsca gdzie mogę podładować laptop i wypić kawę.
Piękne wnętrze, gra świateł i... dałem namówić się na filet mignon, którego uwielbiam i kieliszek wina. Nie żałuję- to był najlepszy wybór w tym dniu!
Pierwszy raz jadłem tak świetnie przyrządzone mięso. Jego jakość sprawdził najpierw kelner, a później pani manager / Pani Doroto, dziękuję za pomoc :) / .
Prime Cut będę teraz tak często odwiedzał, jak często będę w stolicy - Diament na mapie Warszawy! Polecam, Grzegorz K.

Dziękujemy, Grzegorz K

Panie Grzegorzu uprzejmie dziękujemy za opinię oraz serdecznie zapraszamy Pana do skosztowania naszych pozostałych potraw :)

Byłem w prime całkiem przypadkowo - zachęcił mnie widok z ulicy. I to było to. Jedzenie bardzo dobre a serwis jeszcze lepszy. Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz...

Dziękujemy, Bielikooooo

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie :0

Prime Cut — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prime Cut? Podziel się wrażeniami!