Warszawa

Prime Cut
Zarezerwuj stolik
wt., 22.10
20:00
Nr 3 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny klimat, jedzenie na 6, obsługa na 6! Czego chcieć więcej Na pewno wrócę! Polecam wszystkim!

Dziękujemy, izabelac708
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szukałem dobrego miejsca na kolacje urodzinową dla mojej wybranki, wybór padł na Prime Cut... Na przystawkę zamówiliśmy placki z cukini, bardzo dobre, następnie wybór padł na pularde i policzki, dania ogromne i przepyszne :) po kilku drinkach zrobiło się miejsce na deser: Matcha Roll dała radę. Obsługa szybka i miła... wzorowa. Pauli zadowolona z kolacji, ja tym bardziej. Na pewno wrócimy, tym razem na stek. Do zobaczenia i dziękujemy.

Dziękujemy, Weder86
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Bardzo dziękujemy i Wszystkiego najlepszego dla Pauli !!!!! Zapraszamy ponownie bo nie próbowali Państwo naszych steków :) Do zobaczenia :)

Zrecenzowano 10 września 2019

Dawno tu nie byłem, ale jestem porqz kolejny pozytywnie zaskoczony. Jedzenie po prostu rozplywalo się w ustach. Stek był na prawdę bardzo dobry, to samo mogę powiedzieć o dodatkach. Przystawka trafiona w punkt i również smaczna. Kula czekoladowa na deser idealna. Bardzo polecam!!

Dziękujemy, Adrian G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Bardzo dziękujemy

Zrecenzowano 9 września 2019

Dałem się skusić reklamie i poszedłem spróbować. Niestety porażka.
Zamówione ribeye i file mignon mimo że z "sezonowanej polskie wołowiny" bardzo przeciętne.Ocena Max 3+
Obsługa ok .Cena nieadekwatna.

Dziękujemy, kalveit D
Zrecenzowano 8 września 2019

Byliśmy razem ze znajomymi w Prime , na wstępie powitała nas bardzo miła Pani , później Kelner dopasował potrawy odnosząc się do naszych potrzeb , począwszy na przystawkach a kończąc na deserach wszystko było rewelacyjne ! Potrawy rozpływały się w ustach .
Gorąco polecam ta restauracje , trzeba samemu się przekonać jakie to wspaniałe miejsce gdzie można bardzo smacznie zjeść i miło spędzić czas w pięknym miejscu .

Dziękujemy, Paoli Oli D

Prime Cut — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prime Cut? Podziel się wrażeniami!