“Świetne miejsce w centrum warszawy”
Prime Cut — recenzja

Prime Cut
Zarezerwuj stolik
czw., 17.10
20:00
Nr 4 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 10 września 2019

Dawno tu nie byłem, ale jestem porqz kolejny pozytywnie zaskoczony. Jedzenie po prostu rozplywalo się w ustach. Stek był na prawdę bardzo dobry, to samo mogę powiedzieć o dodatkach. Przystawka trafiona w punkt i również smaczna. Kula czekoladowa na deser idealna. Bardzo polecam!!

Dziękujemy, Adrian G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy

Zrecenzowano 9 września 2019

Dałem się skusić reklamie i poszedłem spróbować. Niestety porażka.
Zamówione ribeye i file mignon mimo że z "sezonowanej polskie wołowiny" bardzo przeciętne.Ocena Max 3+
Obsługa ok .Cena nieadekwatna.

Dziękujemy, kalveit D
Zrecenzowano 8 września 2019

Byliśmy razem ze znajomymi w Prime , na wstępie powitała nas bardzo miła Pani , później Kelner dopasował potrawy odnosząc się do naszych potrzeb , począwszy na przystawkach a kończąc na deserach wszystko było rewelacyjne ! Potrawy rozpływały się w ustach .
Gorąco polecam ta restauracje , trzeba samemu się przekonać jakie to wspaniałe miejsce gdzie można bardzo smacznie zjeść i miło spędzić czas w pięknym miejscu .

Dziękujemy, Paoli Oli D
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ze smakiem. Taktowna nie nachalna obsługa znajaca sie na swohej pracy. Jedzenie na bardzo wysokim poziomie. Klimat wnetrza wprawia czlowieka w dobry nastroj. Intymność, spokoj i dobra muzyka w tle. 5/5

Dziękujemy, 994przemekk
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych restauracji w Warszawie. Jedzenie przepyszne - pierogi, krewetki i deska serów oraz mięs obłędne. Stek był trochę inaczej wysmażony niż prosiliśmy ale i tak godny polecenia. Obsługa pomocna i mimo że byliśmy ostatnimi gośćmi nie czuliśmy się jak intruzi.

Dziękujemy, przekot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję do szybkiego zobaczenia :)

Prime Cut — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prime Cut? Podziel się wrażeniami!