“Bosko !!!”

Prime Cut
Zarezerwuj stolik
wt., 15.10
20:00
Nr 4 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 8 września 2019

Byliśmy razem ze znajomymi w Prime , na wstępie powitała nas bardzo miła Pani , później Kelner dopasował potrawy odnosząc się do naszych potrzeb , począwszy na przystawkach a kończąc na deserach wszystko było rewelacyjne ! Potrawy rozpływały się w ustach .
Gorąco polecam ta restauracje , trzeba samemu się przekonać jakie to wspaniałe miejsce gdzie można bardzo smacznie zjeść i miło spędzić czas w pięknym miejscu .

Dziękujemy, Paoli Oli D

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ze smakiem. Taktowna nie nachalna obsługa znajaca sie na swohej pracy. Jedzenie na bardzo wysokim poziomie. Klimat wnetrza wprawia czlowieka w dobry nastroj. Intymność, spokoj i dobra muzyka w tle. 5/5

Dziękujemy, 994przemekk
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych restauracji w Warszawie. Jedzenie przepyszne - pierogi, krewetki i deska serów oraz mięs obłędne. Stek był trochę inaczej wysmażony niż prosiliśmy ale i tak godny polecenia. Obsługa pomocna i mimo że byliśmy ostatnimi gośćmi nie czuliśmy się jak intruzi.

Dziękujemy, przekot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję do szybkiego zobaczenia :)

Zrecenzowano 2 września 2019

Moja ulubiona restauracja w Warszawie. Jeżeli jesteś miłośnikiem wyśmienitej kuchni serwowanej w ekskluzywnym miejscu, to tak samo jak ja pokochasz Prime Cut. Jest to jedyne miejsce w Warszawie, które nigdy mnie nie zawiodło i za każdym razem zakochiwali się w nim goście, których ze sobą tam zabierałem. Prestiżowo, smacznie i wyjątkowo. Polecam serdecznie !

Dziękujemy, dawidkrynicki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Bardzo dziękujemy

Zrecenzowano 2 września 2019

Rewelacyjne miejsce, które odwiedzam codziennie. Wspaniałe jedzenie, profesjonalna obsługa, piękny wystrój i niesamowita atmosfera sprawiają, że wybieram Prime Cut zarówno jako miejsce spotkań biznesowych jak i towarzyskich. Polecam każdemu wymagającemu i poszukującego nowych doznań miłośnikowi dobrej kuchni i ekskluzywnych miejsc.

Dziękujemy, JagodaMich

Dziękujemy za tak świetną rekomendację :)

Prime Cut — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prime Cut? Podziel się wrażeniami!