“Kolacja we dwoje”

Prime Cut
Zarezerwuj stolik
wt., 15.10
20:00
Nr 4 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja ze smakiem. Taktowna nie nachalna obsługa znajaca sie na swohej pracy. Jedzenie na bardzo wysokim poziomie. Klimat wnetrza wprawia czlowieka w dobry nastroj. Intymność, spokoj i dobra muzyka w tle. 5/5

Dziękujemy, 994przemekk

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych restauracji w Warszawie. Jedzenie przepyszne - pierogi, krewetki i deska serów oraz mięs obłędne. Stek był trochę inaczej wysmażony niż prosiliśmy ale i tak godny polecenia. Obsługa pomocna i mimo że byliśmy ostatnimi gośćmi nie czuliśmy się jak intruzi.

Dziękujemy, przekot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję do szybkiego zobaczenia :)

Zrecenzowano 2 września 2019

Moja ulubiona restauracja w Warszawie. Jeżeli jesteś miłośnikiem wyśmienitej kuchni serwowanej w ekskluzywnym miejscu, to tak samo jak ja pokochasz Prime Cut. Jest to jedyne miejsce w Warszawie, które nigdy mnie nie zawiodło i za każdym razem zakochiwali się w nim goście, których ze sobą tam zabierałem. Prestiżowo, smacznie i wyjątkowo. Polecam serdecznie !

Dziękujemy, dawidkrynicki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Bardzo dziękujemy

Zrecenzowano 2 września 2019

Rewelacyjne miejsce, które odwiedzam codziennie. Wspaniałe jedzenie, profesjonalna obsługa, piękny wystrój i niesamowita atmosfera sprawiają, że wybieram Prime Cut zarówno jako miejsce spotkań biznesowych jak i towarzyskich. Polecam każdemu wymagającemu i poszukującego nowych doznań miłośnikowi dobrej kuchni i ekskluzywnych miejsc.

Dziękujemy, JagodaMich

Dziękujemy za tak świetną rekomendację :)

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z najfajniejszych miejsc jakie poznalismy w Polsce, podane steki pierwsza klasa, bardzo mila obsluga. Jeszcze raz dziekujemy, i do zobaczenia niedlugo.

1  Dziękujemy, 962sebp

Drogi Gościu to my dziękujemy i to bardzo :) Staramy się jak najlepiej potrafimy żeby każdy nasz Gość wyszedł od nas usatysfakcjonowany a takie dobre opinie tylko nas mobilizują do dalszej pracy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie

Prime Cut — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prime Cut? Podziel się wrażeniami!