“Polecam”

Prime Cut
Zarezerwuj stolik
śr., 16.10
20:00
Nr 4 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych restauracji w Warszawie. Jedzenie przepyszne - pierogi, krewetki i deska serów oraz mięs obłędne. Stek był trochę inaczej wysmażony niż prosiliśmy ale i tak godny polecenia. Obsługa pomocna i mimo że byliśmy ostatnimi gośćmi nie czuliśmy się jak intruzi.

Dziękujemy, przekot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję do szybkiego zobaczenia :)

Zrecenzowano 2 września 2019

Moja ulubiona restauracja w Warszawie. Jeżeli jesteś miłośnikiem wyśmienitej kuchni serwowanej w ekskluzywnym miejscu, to tak samo jak ja pokochasz Prime Cut. Jest to jedyne miejsce w Warszawie, które nigdy mnie nie zawiodło i za każdym razem zakochiwali się w nim goście, których ze sobą tam zabierałem. Prestiżowo, smacznie i wyjątkowo. Polecam serdecznie !

Dziękujemy, dawidkrynicki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Bardzo dziękujemy

Zrecenzowano 2 września 2019

Rewelacyjne miejsce, które odwiedzam codziennie. Wspaniałe jedzenie, profesjonalna obsługa, piękny wystrój i niesamowita atmosfera sprawiają, że wybieram Prime Cut zarówno jako miejsce spotkań biznesowych jak i towarzyskich. Polecam każdemu wymagającemu i poszukującego nowych doznań miłośnikowi dobrej kuchni i ekskluzywnych miejsc.

Dziękujemy, JagodaMich

Dziękujemy za tak świetną rekomendację :)

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z najfajniejszych miejsc jakie poznalismy w Polsce, podane steki pierwsza klasa, bardzo mila obsluga. Jeszcze raz dziekujemy, i do zobaczenia niedlugo.

1  Dziękujemy, 962sebp

Drogi Gościu to my dziękujemy i to bardzo :) Staramy się jak najlepiej potrafimy żeby każdy nasz Gość wyszedł od nas usatysfakcjonowany a takie dobre opinie tylko nas mobilizują do dalszej pracy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 1 września 2019

31 czy 32 stopnie w cieniu koło 14stej to nie najlepszy pomysł na jedzenie mięska.
Niemniej zaryzykowaliśmy.
I wrócimy bo warto.
wędzony pstrąg na blinkach (dorosłe to bliny a te był małe i w sam raz) pychota.
potem : pularda, stek i policzki wołowe, wszyscy ze swoich dań byliśmy bardzo zadowoleni.
na deser dostałam semifreddo, bardzo bardzo.
Nie wiem, bo nie jestem rzeźnikiem, czy mają dobry "cut" ale Prime to jak najbardziej.

Dziękujemy, Global550363

Zapewniamy że mamy perfekcyjny "cut" :))))
Uprzejmie dziękujemy za wystawienie opinii i mamy nadzieję do szybkiego zobaczenia. Pozdrawiamy

Prime Cut — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prime Cut? Podziel się wrażeniami!