“POLECAM”

Prime Cut
Zarezerwuj stolik
pon., 21.10
20:00
Nr 3 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 2 września 2019

Rewelacyjne miejsce, które odwiedzam codziennie. Wspaniałe jedzenie, profesjonalna obsługa, piękny wystrój i niesamowita atmosfera sprawiają, że wybieram Prime Cut zarówno jako miejsce spotkań biznesowych jak i towarzyskich. Polecam każdemu wymagającemu i poszukującego nowych doznań miłośnikowi dobrej kuchni i ekskluzywnych miejsc.

Dziękujemy, JagodaMich
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujemy za tak świetną rekomendację :)

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z najfajniejszych miejsc jakie poznalismy w Polsce, podane steki pierwsza klasa, bardzo mila obsluga. Jeszcze raz dziekujemy, i do zobaczenia niedlugo.

1  Dziękujemy, 962sebp

Drogi Gościu to my dziękujemy i to bardzo :) Staramy się jak najlepiej potrafimy żeby każdy nasz Gość wyszedł od nas usatysfakcjonowany a takie dobre opinie tylko nas mobilizują do dalszej pracy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 1 września 2019

31 czy 32 stopnie w cieniu koło 14stej to nie najlepszy pomysł na jedzenie mięska.
Niemniej zaryzykowaliśmy.
I wrócimy bo warto.
wędzony pstrąg na blinkach (dorosłe to bliny a te był małe i w sam raz) pychota.
potem : pularda, stek i policzki wołowe, wszyscy ze swoich dań byliśmy bardzo zadowoleni.
na deser dostałam semifreddo, bardzo bardzo.
Nie wiem, bo nie jestem rzeźnikiem, czy mają dobry "cut" ale Prime to jak najbardziej.

Dziękujemy, Global550363

Zapewniamy że mamy perfekcyjny "cut" :))))
Uprzejmie dziękujemy za wystawienie opinii i mamy nadzieję do szybkiego zobaczenia. Pozdrawiamy

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne Miejsce, jedzenie jest przepyszne, przemiła obsługa. Napewno wrócimy !!! Gorąco Polecam !!!

Dziękujemy, Traveler757482
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Niezmiernie nam miło otrzymywać od naszych Gości tak miłe opinie które pomagają całemu zespołowi pracować jeszcze ciężej żeby zadowolić najbardziej wymagających. Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Byłam pierwszy raz i naprawdę jestem oczarowana tym miejscem. Obsługa na najwyższym poziomie, przepiękne wnętrze, przytulna atmosfera i co najważniejsze jedzenie pierwsza klasa. Steki - mistrzowskie !!! Na pewno wrócę !

Dziękujemy, Marzena B

Pani Marzeno bardzo dziękujemy i mamy nadzieję że już wkrótce znowu nas Pani odwiedzi. Pozdrawiamy :)

Prime Cut — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prime Cut? Podziel się wrażeniami!