“prime.”

Prime Cut
Zarezerwuj stolik
niedz., 20.10
20:00
Nr 3 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 1 września 2019

31 czy 32 stopnie w cieniu koło 14stej to nie najlepszy pomysł na jedzenie mięska.
Niemniej zaryzykowaliśmy.
I wrócimy bo warto.
wędzony pstrąg na blinkach (dorosłe to bliny a te był małe i w sam raz) pychota.
potem : pularda, stek i policzki wołowe, wszyscy ze swoich dań byliśmy bardzo zadowoleni.
na deser dostałam semifreddo, bardzo bardzo.
Nie wiem, bo nie jestem rzeźnikiem, czy mają dobry "cut" ale Prime to jak najbardziej.

Dziękujemy, Global550363
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Zapewniamy że mamy perfekcyjny "cut" :))))
Uprzejmie dziękujemy za wystawienie opinii i mamy nadzieję do szybkiego zobaczenia. Pozdrawiamy

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne Miejsce, jedzenie jest przepyszne, przemiła obsługa. Napewno wrócimy !!! Gorąco Polecam !!!

Dziękujemy, Traveler757482
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Niezmiernie nam miło otrzymywać od naszych Gości tak miłe opinie które pomagają całemu zespołowi pracować jeszcze ciężej żeby zadowolić najbardziej wymagających. Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Byłam pierwszy raz i naprawdę jestem oczarowana tym miejscem. Obsługa na najwyższym poziomie, przepiękne wnętrze, przytulna atmosfera i co najważniejsze jedzenie pierwsza klasa. Steki - mistrzowskie !!! Na pewno wrócę !

Dziękujemy, Marzena B

Pani Marzeno bardzo dziękujemy i mamy nadzieję że już wkrótce znowu nas Pani odwiedzi. Pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, super lokalizacja, jedzenie palce lizać! bardzo miła i pomocna obsługa. Szczerze polecam to miejsce!

Dziękujemy, Katarzyna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Piękny lokal ,personel uroczy, a dania wyśmienite. Stek rozpływa się w ustach ,coś cudownego. Będziemy tu wpadać!

Dziękujemy, Adam S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię i prosimy wpadać częściej. Mamy do zaoferowania znacznie więcej :) Zapraszamy

Prime Cut — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prime Cut? Podziel się wrażeniami!