“POLECAM”

Prime Cut
Zarezerwuj stolik
pon., 21.10
20:00
Nr 3 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne Miejsce, jedzenie jest przepyszne, przemiła obsługa. Napewno wrócimy !!! Gorąco Polecam !!!

Dziękujemy, Traveler757482
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Niezmiernie nam miło otrzymywać od naszych Gości tak miłe opinie które pomagają całemu zespołowi pracować jeszcze ciężej żeby zadowolić najbardziej wymagających. Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Byłam pierwszy raz i naprawdę jestem oczarowana tym miejscem. Obsługa na najwyższym poziomie, przepiękne wnętrze, przytulna atmosfera i co najważniejsze jedzenie pierwsza klasa. Steki - mistrzowskie !!! Na pewno wrócę !

Dziękujemy, Marzena B

Pani Marzeno bardzo dziękujemy i mamy nadzieję że już wkrótce znowu nas Pani odwiedzi. Pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, super lokalizacja, jedzenie palce lizać! bardzo miła i pomocna obsługa. Szczerze polecam to miejsce!

Dziękujemy, Katarzyna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Piękny lokal ,personel uroczy, a dania wyśmienite. Stek rozpływa się w ustach ,coś cudownego. Będziemy tu wpadać!

Dziękujemy, Adam S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Kierownik, Prime CutOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię i prosimy wpadać częściej. Mamy do zaoferowania znacznie więcej :) Zapraszamy

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Piekny lokal ,personel uroczy a dania wysmienite. Stek rozplywa sie w ustach ,cos cudownego. Bedziemy tu wpadac

Dziękujemy, Anna F

Niezmiernie nam miło czytać tak dobre opinie. Zapraszamy ponownie :)

Prime Cut — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prime Cut? Podziel się wrażeniami!