“Talerz pełen smaków”

pon., 1.03
20:00
LUB
Get food delivered
Nr 40 wśród 3 544 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Śródmieście Północne
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Zamówiliśmy kilka przystawek i steki na główne dania, każde z dań było dokładnie takie jak być powinno. Najbardziej smakował nam tatar. Podsumowując świetne miejsce w dobre lokalizacji. Polecam.

Dziękujemy, Martiiii77i
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, General Manager, Prime CutOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Dziękujemy za recenzje i cieszymy się że wszystko smakowało!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

*Prime cut to piękna, nowoczesna restauracja w samym centum Warszawy,
*Dania doprecyzowane, dobrze doprawione, pięknie podane - próbowaliśmy chyba już większość pozycji z menu to co najbardziej zapadło nam w pamięć to steki jakich nigdzie do tej pory nie jedliśmy, zawsze dobrze wypieczone, świeże i soczyste,
*To co wyróżnia tę restaurację to profesjonalna obsługa, dobrze znająca kartę dań, bardzo dobry wybór win i przepyszne jedzenie.

Serdecznie polecam

Dziękujemy, p_nika
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Dyrektor generalny, Prime CutOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy po więcej pyszności.

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ocena 4+ dania smakowite zwłaszcza makaron z krewetkami,reszta poprawna.
Minus za siłownie na gorze-moze nie jestem cool i funky ale jednak przy takim lokalu wyglada to średnio.
Lokal dobry na spotkania służbowe,grupowe....

Dziękujemy, onawawa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Dyrektor generalny, Prime CutOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Dziękujemy za wizytę i recenzję.

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Od wejścia czułem już zainteresowanie kelnerów swoją osobą - to się zdarza coraz rzadziej niestety.. Pierogi z mięsem przepyszne a stek chyba najlepszy jaki dotąd jadłem... z czystym sumieniem polecam.

Dziękujemy, Mareczek365
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, General Manager, Prime CutOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię i wizytę. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Przemiłe miejsce, steki doskonale, obsługa na najwyższym poziomie, niezły wybór win. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Zdecydowanie będę polecać.

Dziękujemy, 266katarzyna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Dyrektor generalny, Prime CutOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Cieszymy się że wszystko smakowało, dziękujemy za wizytę i recenzję!

Prime Cut — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prime Cut? Podziel się wrażeniami!