“Talerz pełen smaków”

Prime Cut
Zarezerwuj stolik
pon., 21.10
20:00
Nr 3 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Zamówiliśmy kilka przystawek i steki na główne dania, każde z dań było dokładnie takie jak być powinno. Najbardziej smakował nam tatar. Podsumowując świetne miejsce w dobre lokalizacji. Polecam.

Dziękujemy, Martiiii77i
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, General Manager, Prime CutOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Dziękujemy za recenzje i cieszymy się że wszystko smakowało!

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Burger, który zamówiłem był dokładnie taki jak lubię. Nie brakowało mu zupełnie niczego. Duży plus za możliwość wyboru stopnia wystawienia mięsa. Inny razem na pewno spróbuję steka.

Dziękujemy, Pawellkot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Dyrektor generalny, Prime CutOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dziękujemy za przemiłą opinię i zapraszamy po więcej pyszności.

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Steki są wypieczone dosłownie w punkt. Tatar doprawiony idealnie - nie trzeba samemu już nic dodawać. Byłem tu kilka razy i zawsze było na prawdę smacznie. W taki oto sposób zostałem stałym klientem.

Dziękujemy, Goreckii
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Dyrektor generalny, Prime CutOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dziękujemy za słowa uznania i przemiłą recenzję.

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

*Prime cut to piękna, nowoczesna restauracja w samym centum Warszawy,
*Dania doprecyzowane, dobrze doprawione, pięknie podane - próbowaliśmy chyba już większość pozycji z menu to co najbardziej zapadło nam w pamięć to steki jakich nigdzie do tej pory nie jedliśmy, zawsze dobrze wypieczone, świeże i soczyste,
*To co wyróżnia tę restaurację to profesjonalna obsługa, dobrze znająca kartę dań, bardzo dobry wybór win i przepyszne jedzenie.

Serdecznie polecam

Dziękujemy, p_nika

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy po więcej pyszności.

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ocena 4+ dania smakowite zwłaszcza makaron z krewetkami,reszta poprawna.
Minus za siłownie na gorze-moze nie jestem cool i funky ale jednak przy takim lokalu wyglada to średnio.
Lokal dobry na spotkania służbowe,grupowe....

Dziękujemy, onawawa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalPrimeCut, Dyrektor generalny, Prime CutOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Dziękujemy za wizytę i recenzję.

Prime Cut — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Prime Cut? Podziel się wrażeniami!