“Jedzenie jest tu fantastyczne”
Trattoria Da Antonio — recenzja

Trattoria Da Antonio
Nr 673 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Opis: Restauracja Trattoria da Antonio powstała z naszej namiętności do kuchni włoskiej oraz stylu życia barwnej i gorącej Sycylii. Miłość i pasję do tego regionu zaszczepił w nas Szef Antonio. To on jest pomysłodawcą oraz sercem tego miejsca. Od samego początku przyświecała nam jedna maksyma „La famiglia è il più importante” - rodzina jest najważniejsza, a Nasi Goście to nasza “famiglia”.

Jedzenie bardzo smaczne, przed wszystkim pasty- mniam! Bardzo klimatyczne miejsce, do którego chętnie wrócę.

Dziękujemy, Madziazyw

Zrecenzowano 23 lipca 2019

Na Tripadvisor nie znalazłem lokalu na Włodarzewskiej - a o nim będzie mowa. Carpaccio z dorsza i łososia - bardzo smaczne i lekkie. Gnocchi z truflami, serem kozim i szynką parmeńską - niebo w gębie. Idealne w każdym calu, naprawdę, nie mam żadnych uwag. Cannolo bardzo smaczne. Obsługa młoda, lekko zakręcona, ale przemiła. Stosunek jakości do ceny oceniam na bardzo przyzwoity. Wystrój ładny i przyjemny,

Dziękujemy, maciejmiskiewicz
Zrecenzowano 7 stycznia 2019

Pasta pyszna, desery również, risotto tylko trochę mało wyrazu miało. Ogólnie wszystko smaczne, lokal ładny i klimatyczny, w tle muzyka włoska i głośny włoski właściciel :)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, matka_polka27
Zrecenzowano 22 października 2018

Bardzo przyjemny lokal, przytulna atmosfera pomimo lokalizacji w bliskim sąsiedztwie Placu Zawiszy. Bardzo smaczne makarony, spore porcje pozwalające się najeść w rozsądnych cenach. W mojej opinii jedna z przyjemniejszych restauracji z włoską kuchnią w Warszawie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Krzysztof L
Zrecenzowano 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Po licznych zmianach postanowiliśmy sprawdzić najnowszą odsłonę lokalu. Na początek uwagi. Lokal wygląda na taki z górnej półki jednak parę rzeczy mi się nie zgadza. Przed lokalem stoi i zaprasza gości pewna bardzo miła Pani, ale przy takim lokalu strój pt. Krótkie spodenki raczej nie przystoi do takiej knajpy, następnie menu. Wygląda fatalnie, widać, że jest już zużyte, a karty z drinkami i stekami poniszczone. Proponowałbym zainwestować w lepszy materiał do menu. Przejdę do dań. Były naprawdę smaczne, ale. Risotto z grzybami leśnymi i szynką parmeńską - jeden plaster szynki to trochę mało. Zjadłem go na początku i zostały same grzyby. W smaku danie smaczne. Drugie gnocchi z truflami i sosem kremowym z szafranem naprawdę pyszne, ale za taką cenę mogłaby ta porcja być trochę większa. Moim zdaniem ceny powinny zostać obniżone o ok 20zl na takim daniu.

Reasumując, smaczne jedzenie, ale porcje nie są adekwatne do ceny, no i te karty menu - do wymiany.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, tomaszm0302

Trattoria Da Antonio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Trattoria Da Antonio? Podziel się wrażeniami!