“Kilka niedociągnięć”

Na Bałkany Restauracja
Nr 474 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Tradycyjna kuchnia bałkańska w nowoczesnym wydaniu
Opis: Tradycyjna kuchnia bałkańska w nowoczesnym wydaniu
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie to miejsce zasługiwałoby na ocenę 5. Niestety Burger z baraniny który zamawiałem został mi zaserwowany na zimno.

1  Dziękujemy, _alvarezik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: violas736, Właściciel, Na Bałkany RestauracjaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujemy za opinię i faktycznie burger który został podany nie był ciepły za co bardzo przepraszamy. Dziękujemy również, że informacja od razu trafiła do kelnera i mogliśmy w ciągu 10 min przygotować nowe burgera. Mam nadzieję, że następnym razem zasłużymy na piątkę.

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do restauracji z polecenia znajomego zachęceni ciekawym menu. Jedzenie 10/10, owoce morza pierwsza klasa, ceny w stosunku do jakości na prawdę rozsądne . Polecam

Dziękujemy, 250ma_gorzatad
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: violas736, Owner, Na Bałkany RestauracjaOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinię i cieszymy się, że było u nas smacznie:-). Zapraszamy!

Zrecenzowano 12 lipca 2019

Bardzo przyjemne miejsce na spotkanie ze znajomymi przy jedzeniu. Fajna promocja w wakacje pon-czw: prosecco 29zł - pijesz ile chcesz.
Mogę się przyczepić jedynie do burgera jagnięcego, który mi nie posmakował, a reszta podobna przepyszna. Niestety drogawo, ale lokalizacja i produkty robią swoje.

Dziękujemy, monikahal
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: violas736, Owner, Na Bałkany RestauracjaOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Dziękuję za opinie i zapraszamy ponownie na Prosecco:-)

Zrecenzowano 2 lipca 2019

Doskonałe jedzenie pljeskavica warta grzechu! Nie oczekuj klasycznych smaków bałkańskich, tutaj je się nowocześnie, chociaż z solidną podstawą. Mają bałkańskie alkohole, warto zapytać kelnerkę o polecenie. No i Prosecco bez dna (aktualna promocja). Będę nadal wracać, bo dobrze się tu spędza czas

Dziękujemy, psychus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: violas736, Owner, Na Bałkany RestauracjaOdpowiedź udzielona 3 lipca 2019

Dziękuję za miłe słowa i zapraszamy ponownie:-)

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W tej restauracji wszystko jest na piątkę (byliśmy tu już kilka razy):
- obsługa - genialnie miła, zna kartę, potrafi doradzić, wysłucha
- wystrój - nowocześnie i bałkańsko (świetne jugosłowiańskie plakaty filmowe)
- jedzenie - jedzenie to majstersztyk:
— fenomenalne mule we wspaniałym sosie
— niezawodna pleskavica - najsmaczniejsze mięso z grilla
— najlepsze Cevapcici
— pyszna sałatka szopska
— no i bałkański Burger - najlepszy z baraniny, ale i wołowy wymiata - nieziemsko dobry
Do tego wybór kraftowych piw z Czarnogóry i Serbii oraz pyszne wina!
Gwiazda na firmamencie kulinarnym wokół placu Konstytucji!

Dziękujemy, Sulami79

Na Bałkany Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Na Bałkany Restauracja? Podziel się wrażeniami!