Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Obsługa w recepcji nastawiona jest na anglojęzycznego klienta. w tym języku rozpoczyna się komunikacja bezpośrednia. Wszelkie komunikaty pisemne na terenie hotelu także przeważają w języku angielskim - np. menu w windzie, na stolikach. Brak parytetu.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, izabelapastuszka
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hiltonowa jakość noclegu :) Bezpłatne parkingi uliczne w pobliżu hotelu, niedaleko mała knajpka azjatycka, no i oczywiście Żabka. Hotel oferuje fantastyczne śniadania. Wielki szacun za nie! Uber na lotnisko 10 pln. Pokój duży, ogromne łóżko, fajna łazienka. Znakomity stosunek ceny do jakości. Polecam zdecydowanie!

Dziękujemy, jacekpodroznik
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

W porównaniu jakości do ceny bardzo dobry hotel. Blisko lotniska.
Czysty, miła obsługa, smaczne śniadania. Dodatkowo płatny parking, dla posiadających "kartę" klienta 40 zł/doba, dla pozostałych 60zł.

Dziękujemy, FrequentFlier670766
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Hotel i pokoje bardzo ładne w dobrej lokalizacji na Mokotowie. Duży parking. Bardzo dobre śniadania. Jednak obsługa fatalna. Mało ludzi na recepcji trzeba długo czekać. Nie chciano mi wystawić FV za usługę gastronomiczną. Musiałem się prosić 3 razy. Na koniec mi Pani powiedziała że jak się wymelduję z hotelu to mi wystawi. A finalnie i tak jej nie wystawiła tylko wzięła e-mail . Czeski film.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, MethodMike
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za wspaniały i cudowny pobyt w Waszym hotelu. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokoje bardzo czyste i nowocześnie umeblowane. Parking podziemny, wiec nie ma problemu z samochodem. Było cudownie. Polecamy

Dziękujemy, sebram2019