“Nie polecam”
Zdrowa Krowa Warszawa — recenzja

Zdrowa Krowa Warszawa
Zamów online
Nr 1 454 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)

Bylem tsm kiedys kilka razy bylo wszystko dobre i obsluga tez. Dzis zabralem partnerkę na stek.
Nie mam co pozytywnego napisać ponieważ po 74 min zrezygnowaliśmy i wyszliśmy. Obsługa szuka poprzedniego dnia tygodnia czy nie wiem czego . 3 kelnerki i właściciel siedzą w monitorze i szukają chyba szczęścia. Osoby które które zamawiały po nas dawno dostały jedzenie. Volt i Uber eats po długim czekaniu również.

To co się tam dzieje to jest żart i kpina.

Że strony obsługi zero jakiejkolwiek zaangażowania.

Lokal skreślam definitywnie z listy moich ulubionych knajp.

Fotek nie ma bo nie było co fotografować.

2  Dziękujemy, licho_nie_spi1980

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Polecane przez ketomania wiec trzeba skosztować, keto Burger dał radę, sałatka również, zaskoczeniem był vege bowl z humusem, idealne miejsce dla rodziny, w której każdy jest na innej diecie. Obsługa nieco zakręcona ale wybaczamy bo jedzenie dało radę,

1  Dziękujemy, Beata T
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Poszedłem z ciekawości bo widziałem fajna kampanie reklamowa no i menu, dość ciekawie się prezentujące w zalewie burgerowni i stekowni rożnej maści i cen.
Ciekawość była umiarkowana bo łatwo się rozczarować na american foodzie...

Niestety miejsce okazało nadzwyczaj przeciętne, jedzenie zupełnie niewyróżniające się z zalewu burgerów w miescie.... właściwie od wczoraj już mi się rozmyło w pamięci....‍♂️
A - ogórka żywego w hamburgerze nie lubię. Ale może ja jestem konserwatywny.

Tez jeśli proszę o lemoniadę bez cukru to nie powinienem słuchać o problemach z jej przygotowaniem bo już jest gotowa z cukrem, prawda?
Jak ktoś jest głodny i nie ma czasu to i owszem. Ale bez podjarki.

1  Dziękujemy, jaroslaw s
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna restauracja w stylu amerykańskim. Bardzo sympatyczna obsługa. Polecam steki, zwłaszcza Tbone steak. Dzieci zachwycone burgerami. Polecam.

Dziękujemy, Pawel_Prz1975
Zrecenzowano 8 maja 2019

W dzielnicy, która nie obfituje w jakościową gastronomię pojawiło się miejsce, do którego można wpaść w ciemno na dobry posiłek. Widać, że szef kuchni dba o jakość i świeżość produktów. Znakomita wołowina, czy to w postaci hamburgerów (doskonale wysmażonych według indywidualnych potrzeb) czy to plastrów polędwicy, np w rewelacyjnej sałatce Thai Beef. Niektóre burgery z opcją mniejszej porcji mięsa (120g) – doskonałe rozwiązanie dla dbających o linię… Świetnym pomysłem jest też opieczona chrupiąca bułka do hamburgera – do wyboru pszenna lub pełnoziarnista. Jedynym minusem mojego zamówienia była sałatka coleslaw – mało zjadliwa ze względu na nadmiar sosu. Sugerowałbym też zmianę tła muzycznego – kiepski i zbyt głośno grany pop bardziej pasuje na plażę niż do tak sympatycznej knajpki.

Dziękujemy, spinoza63

Zdrowa Krowa Warszawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zdrowa Krowa Warszawa? Podziel się wrażeniami!