“Poprawnie, bez polotu”
Sushi Nugat — recenzja

Sushi Nugat
Nr 1 072 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opis: Bardzo dobre sushi.
Opis: Bardzo dobre sushi.

Niech Was nie zmyli mój nick - na sushi zjadłam zęby...no bez przesady, większość jest nadal na swoim miejscu. Na sushi byłam z moim rodzeństwem. Zamówiliśmy: zestawy tempura i futo, miso, pierożki i herbaty zimowe( wiem, wiem trochę się ta herbata gryzie, ale szarość za oknem zawsze mnie skłania ku zimowej herbatce) Wszystko było poprawne i każde z nas wymienia jeden plus i jeden minus doświadczenia obiadu tutaj.

Karolina:
- wysokie ceny jak na Kabaty
+ świeże, soczyste dania; pyszna herbata w dużym

Krzysiek:
-duże nieporęczne, trudne do zjedzenia kawałki sushi
+pyszne pierogi z kimchi

Kinga:
- bardzo standardowe smaki, niczym mnie nie zaskoczyły
+sympatyczne, przytulne miejsce i miła obsługa

Dziękujemy, Zakochanawstekach

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam na urodziny dużą zróżnicowaną porcję, a żeby urozmaicić i porównać, zamówiłam też z innej, znanej restauracji. Jednak stwierdzam, że w Sushi Nugat podają najlepsze sushi jakie do tej pory jadłam. Poleciła mi kosmetyczka, i miała rację.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Alivie_o
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre sushi. Dużo ryby, ogólnie naprawdę pycha.
Normalnie dałabym 5 ale niestety obsługa w lokalu kiepsko. Pani była miła, przyjęła zamówienie, wszystko ok, ale niestety klient na miejscu nie jest priorytetowy. Poczuliśmy z mężem, że ważniejsze były zamówienia na wynos, których było sporo. Pani po prostu robiła swoje wynosy i w wolnym czasie zajmowała się nami, myślę że za mało obsługi w lokalu.
Powtórzę jeszcze raz, sushi pycha!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 989patrycjan
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam obłędną zupę krewetkową. Sushi też bardzo dobre choć są miejsca na Ursynowie gdzie ryby w rolkach i finezji dużo więcej. Jednak wszystko jest poprawne i dobre. Brak mi promocji i nieco luźniejszej atmosfery, wtedy bywalibyśmy częściej. Czasami czeka się długo bo jednocześnie kuchnia przygotowuje masę zleceń pod dowóz do domu.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Dani_mary_vika
Zrecenzowano 16 lipca 2018

Polecam bardzo. Zwłaszcza lunche z sałatką, zupą, herbatą i wybranym zestawem. Jakość do ceny - mistrz. Ja najbardziej lubię nigiri, to dobry "weryfikator" sushi barów. Tu zawsze się zgadza. Dobrze wykrojona ryba na małej kulce ryżu, w słusznym rozmiarze. Wracam tu chętnie i często.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Irmasus

Sushi Nugat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sushi Nugat? Podziel się wrażeniami!