“Naleśniki o każdej porze”
Pankejk — recenzja

Pankejk
Zamów online
Nr 1 083 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 września 2019

Miła i pomocna obsługa. Fajna karta dań, pokazująca nowości oraz polecane dania. Niestety nie poleciłabym kawy cappuccino.

Dziękujemy, Martyna Z

Zrecenzowano 4 września 2019

To jedno z moich najlepszych odkryć w Warszawie. Byłam tam już niezliczoną liczbę razy, naleśniki są przepyszne i bardzo duży wybór zarówno słodkich jak i wytrawnych. Oferują też lemoniady na które czesto jest promocja za 1 zł do naleśnika oraz świeżo wyciskane soki❤ Miejsce bardzo klimatyczne, widać kuchnie gdzie robią naleśniki. Ceny są bardzo przystępne naleśniki miedzy 12 a 20 zł a porcja jest naprawdę duża. Co do obsługi...Nigdzie w Warszawie nie spotkałam milszej ;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Myrcella99
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ktoś miał pomysł żeby w takim miejscu otworzyć taką knajpkę, może obsługa nie należy do najlepszych ale jedzenie bardzo pyszne. Naleśniki bardzo dobre. Ceny też przystępne. No i w porównaniu do 'Manekina' czas oczekiwania jest krótszy i szybko można znaleźć miejsce :) jedyne co w tym miejscu to zmieniłabym obsługę która jest wiecznie nie zadowolona z życia - no ale to typowa młodzież.

Dziękujemy, dzulkaa
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

PanKejk w miejscu dawnego KFC to dobra zmiana. Brakowało mi akurat w tej okolicy miejsca, gdzie jest takie jedzenie. Pankejki i placki ziemniaczane są naprawdę dobre, a porcje przynajmniej jak dla mnie niezaduże. Polecam miejscówkę na okołoweekendowe wypady

Dziękujemy, Jaroslawnw
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Zachęcony dobrymi doświadczeniami z pankejkiem w innych lokalizacjach, postanowiłem odwiedzić ten lokal.
Jedzenie genialne i naprawdę duże porcje pankejków na talerzu. Smaczne i duży wybór.
Jedynie obsługa troszeczkę zaminusowała tę wizytę. Dość długo trzeba było czekać. Pani pomyliła zamówienia (ok zdarza się, ale ani słowa przepraszam), o rachunek prosiłem 3 razy. Może Pani była nowa, nie wiem. Ale warto dać znać co można poprawić. Poza tym wszystko ok i na pewno wrócę

Dziękujemy, Janusz S

Pankejk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pankejk? Podziel się wrażeniami!