“Na każdy budżet i kubek smakowy”
Pankejk — recenzja

Pankejk
Zamów online
Nr 1 083 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 września 2019

To jedno z moich najlepszych odkryć w Warszawie. Byłam tam już niezliczoną liczbę razy, naleśniki są przepyszne i bardzo duży wybór zarówno słodkich jak i wytrawnych. Oferują też lemoniady na które czesto jest promocja za 1 zł do naleśnika oraz świeżo wyciskane soki❤ Miejsce bardzo klimatyczne, widać kuchnie gdzie robią naleśniki. Ceny są bardzo przystępne naleśniki miedzy 12 a 20 zł a porcja jest naprawdę duża. Co do obsługi...Nigdzie w Warszawie nie spotkałam milszej ;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Myrcella99

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ktoś miał pomysł żeby w takim miejscu otworzyć taką knajpkę, może obsługa nie należy do najlepszych ale jedzenie bardzo pyszne. Naleśniki bardzo dobre. Ceny też przystępne. No i w porównaniu do 'Manekina' czas oczekiwania jest krótszy i szybko można znaleźć miejsce :) jedyne co w tym miejscu to zmieniłabym obsługę która jest wiecznie nie zadowolona z życia - no ale to typowa młodzież.

Dziękujemy, dzulkaa
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

PanKejk w miejscu dawnego KFC to dobra zmiana. Brakowało mi akurat w tej okolicy miejsca, gdzie jest takie jedzenie. Pankejki i placki ziemniaczane są naprawdę dobre, a porcje przynajmniej jak dla mnie niezaduże. Polecam miejscówkę na okołoweekendowe wypady

Dziękujemy, Jaroslawnw
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Zachęcony dobrymi doświadczeniami z pankejkiem w innych lokalizacjach, postanowiłem odwiedzić ten lokal.
Jedzenie genialne i naprawdę duże porcje pankejków na talerzu. Smaczne i duży wybór.
Jedynie obsługa troszeczkę zaminusowała tę wizytę. Dość długo trzeba było czekać. Pani pomyliła zamówienia (ok zdarza się, ale ani słowa przepraszam), o rachunek prosiłem 3 razy. Może Pani była nowa, nie wiem. Ale warto dać znać co można poprawić. Poza tym wszystko ok i na pewno wrócę

Dziękujemy, Janusz S
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Na tym szlaku całkiem spoko miejsce. Od ronda do Starówki jest kilka miejsc, które obowiązkowo trzeba odwiedzić. PanKejk to ciekawa alternatywa dla knajp, gdzie jest kuchnia polska, włoska czy burgery

Dziękujemy, Jolanta F

Pankejk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pankejk? Podziel się wrażeniami!