“Boskie krokieciki!”
Tuk Tuk — recenzja

Tuk Tuk
Zamów online
Nr 802 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 września 2019

Naprawdę idealne, cudownie zbalansowane smakowo wegetariańskie krokieciki, a jako osoba niemięsna potrafię ocenić co z wege jest naprawdę dobre. Polecam, można brać w ciemno. Doskonała jest także ryba morska, super, ciekawie doprawiona, Bardzo dobre jedzonko, szybko podane :)

Dziękujemy, zprawna

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przejezdalem francuska i pomyślałem, że zajrzę do Tuk tuka coś przekasic. Nie spodziewałem się takiej ilości dań wege. Jedzonko bardzo dobre (zupa laksa była pyszna), obsługa bardzo miła, a ceny przystępne. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, Paweł J
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem zadowolona z lunchu w ciągu dnia. Szybko ale przepysznie, tłumnie ale bez przesady, kuchnia orientalna z oryginalnych produktów i prawdziwi kucharze z doświadczeniem . Smaki niezapomniane i miła obsługa , polecam

Dziękujemy, ilonaw179
Zrecenzowano 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Tuk tuku ze znajomą.
Ja jadłem zupę Tom Yum, ona Lakse. Generalnie jeśli chodzi o jedzonko to bardzo dobre chociaż mojej zupie dałbym 2** ostrości :D Laksy też próbowałem i była równie smaczna.
Bardzo sycące, więc bez mega głodu napewno zaspokoją apetyt:) obsługa bardzo miła, a miejsce choć niewielkie to bardzo sympatycznie urządzone. Z pewnością wrócę żeby spróbować reszty dań z menu ;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 538bartekd
Zrecenzowano 21 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe, prawdziwe i niepozalowane curry ! Dużo dodatków i prawdziwy smak. Rzadko się to spotyka w Warszawie

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, luxorylux

Tuk Tuk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tuk Tuk? Podziel się wrażeniami!