Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:
Najnowsze recenzje. Najniższe ceny. Idealne miejsce do zarezerwowania hotelu.

“Dobre hinduskie jedzenie”
4 na 5 punktów Restauracja Ganesh — recenzja

Restauracja Ganesh
Nr 2 007 wśród 2 451 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Azjatycka, Indyjska
Polecane, biorąc pod uwagę: Niedrogie posiłki, Duże grupy, Spotkania biznesowe, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Płatność kartami American Express, Płatność kartami Mastercard, Płatność kartami Visa, Bufet, Dostawa, Bezpłatna sieć Wi-Fi, Bar, Rezerwacje, Miejsca siedzące, Alkohol, Parking na ulicy, Na wynos, Obsługa kelnerska, Wino i piwo
Opis: Historia sieci restauracji Ganesh rozpoczęła się od niepozornej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 69 w Łodzi. Kuchnia w tamtym czasie obca dla większości Polaków szybko zyskała sobie ogromną aprobatę klientów, co zachęciło właściciela, Tapindera Sharmę, do otwarcia kolejnych lokali, także w innych miastach. W efekcie Ganesh to jak dotąd jedyna sieć indyjskich restauracji w Polsce.Restauracja w Galerii Metro przy Al. KEN 93 raczy mieszkańców Ursynowa oryginalną indyjską kuchnią niezmiennie już od września 2007 roku. Nasz pierwszy lokal w stolicy do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością wśród gości, którzy oprócz niepowtarzalnego smaku potraw chwalą sobie również przyjazną, rodzinną atmosferę tego miejsca. Doskonałe miejsce na rodzinny obiad pełen oryginalnych smaków! Oferta lokalu wzbogacona jest o cateringi organizowane dla firm i nie tylko. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu
Liczba recenzji: 83
61 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 62
“Dobre hinduskie jedzenie”
Zrecenzowano: 15 grudnia 2012 z urządzeń przenośnych

Dobre, moze nie doskonale ale calkiem przyzwoite hinduskie jedzenie. Mnie osobiscie nie odpowiada wystroj, ale to zapewne kwestia gustu. Polecam. Szczegolnie zima pikantne jedzenie dobrze rozgrzewa.

Dziękujemy, Seba_Poland2012

• Dowolne
  • Najnowsze polskie
Najpierw j. polski
4 recenzje(-i) restauracji
“Ganesh - ponowna wizyta”
Zrecenzowano: 18 kwietnia 2012

Ganesha odwiedziłem ponownie w zeszłym tygodniu po dłuższej nieobecności. Muszę przyznać, że na kwiecień zaskoczyły mnie pozytywnie pewne promocje, aczkolwiek standardowo moim ulubionym zestawem jest lunch. Jak zwykle świetne. Przyznać mogę pełną ilość oczek gdyż tym razem obsługa była znacznie milsza i bardziej pomocna niż podczas poprzedniej mojej wizyty. Obstaję przy zdaniu, że na lunche to świetna knajpka.

• Data wizyty: kwietniu 2012
“Lunche indyjskie”
Zrecenzowano: 16 marca 2012

Polecam, świetne lunche indyjskie, odwiedziłem wszystkie ich restauracje w Warszawie, najfajniejsza jest na Wilczej w Śródmieściu. Jedzenie i wystrój, kapitalny!

• Data wizyty: marcu 2012
Zrecenzowano: 28 stycznia 2012

B. Dobre jedzenie, szczegolnie baranina i palak paneer. Warto

Dziękujemy, Yuuup
4 recenzje(-i) restauracji
“Dobra na lunch i kolację”
Zrecenzowano: 4 grudnia 2011

Zaglądam tam czasem na kolację rodzinną, natomiast w ich restauracji na wilczej w samym centrum warto wpaść na szybki lunch. Za małą kasę jest oryginalne jedzenie w bardzo fajnej atmosferze, polecam jak ktoś szuka przyjemnego miejsca aby zabrać ludzi z firmy na lunch albo klienta.

• Data wizyty: listopadzie 2011

Restauracja Ganesh — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Ganesh? Podziel się wrażeniami!