“Nie jest źle”
A modo mio — recenzja

A modo mio
Zamów online
Nr 441 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje, Na wynos
Opcje wyżywienia: Rezerwacje, Na wynos

Pizzeria sympatyczna, kameralne i spokojne miejsce na pogawędki i spotkania towarzyskie. Świetna herbata, nie żadna z torebki z żółtym kartonikiem. Foccacia niczego sobie, niepotrzebnie polana oliwą. Wolę sama dodawać oliwy tyle, ile lubię... Krewetki świetne, na życzenie były przyrządzone łagodniejsze. Jedyny minus - kelner. Nie wita gości, podszedł do stolika bez dzień dobry. Obsługa sucha, niezbyt uprzejmy i mało zaangażowany. Czekaliśmy długo aż podejdzie do stolika, zainteresowany tylko napiwkiem, jaki został na sąsiednim stoliku. A drugi kelner - przeciwieństwo. Następnym razem usiądziemy w jego rewirze

Dziękujemy, AgaWa123

Spotkanie integracyjne kilkunastu osób. Rezerwacja bezproblemowa. Przemiła obsługa. Szybka realizacja zamówienia. Jedzenie bardzo przyzwoite. Rewelacyjny torcik z prażynkami.

Dziękujemy, arkza
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce z super jedzeniem, polecam pizza Bianca, jeżeli ktoś jest fanem zerowych pizz to na pewno nie będzie zawiedziony

Dziękujemy, Patrycja W
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, niskie ceny i przepyszne jedzenie, polecam spróbować pizze! :) najlepsza restauracja w mieście!

Dziękujemy, 265paulinaz
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja pizzeria w stylu włoskim. Oprócz pizzy serwują także makarony, sałatki owoce morza.
Na przystawki zamówiliśmy kalmary w cieście smażone w głębokim tłuszczu. To akurat nie zachwyciło, było zbyt mocno wysuszone.
Pizza natomiast była dobra, na cienkim cieście. Zamówiliśmy margheritę z pieczarkami.
Obsługa bardzo sprawna i uprzejma.

Dziękujemy, polomka

A modo mio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w A modo mio? Podziel się wrażeniami!