“Najlepsze jedzonko w promieniu wielu przecznic”
Hygge — recenzja

Hygge
Nr 520 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 11 września 2019

Nie sądziłam, że na "mojej dzielni" będę miała dwa kroki od domu taką perełkę. Czy to śniadanie, czy obiad, czy lunch, czy deser - nigdy nie było "nijako". Wspaniałe smaki, podkręcane nieoczywistymi dodatkami/przyprawami - po prostu uzależniają! Kawa - dzięki Hygge odkryłam markę Hausbrandt - najlepsza pod słońcem kawa! A ciasta, desery - poezja!!! Tak trzymać, bo jestem u Was niemal codziennie na lunch, a w weekendy jeszcze na śniadaniach - po prostu jestem przeszczęśliwa, że nie muszę szukać, jeździć - wszystko mam 5 minut spacerkiem od domu. I taka jakość! Uwielbiam i polecam!!!!!! I wszystkich do Was zaciągam jak tylko mam okazję, i jeszcze nigdy nie było rozczarowania!! Tak trzymać! PS. Możę warto pomyśleć o jakichś voucherach/karnetach dla lokalesów/stałych, codziennych bywalców? :)

1  Dziękujemy, aa_marula

Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Byłam tam dwa razy wieczorem. Jest bardzo przyjemnie i w środku i na zewnątrz. Obsługa kelnerska baaardzo wyluzowana, co z jednej strony niesie ze sobą okazję do miłej rozmowy, a z drugiej można się naczekać na zamówienie.

Dziękujemy, Ewa P
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo niepozorne . Bardzo długo omijałam je szerokim łukiem - mieszkając niedaleko . Kojarzyło mi się ze studenckim pubem - pewnie ze względu na bliskość akademika. Wybrałam się kiedyś na śniadanie, innego razu na obiad .... i jestem pod wrażeniem tego miejsca . Bardzo smaczne , pomysłowe, nieoczywiste a jednocześnie nie przekombinowane propozycje . Wnętrze „nienachalne” , można poczytać w spokoju poranna gazetę przy śniadaniu lub popołudniowa książkę przy smacznej kawie lub co tam kto zechce .... obsluga bardzo sympatyczna i sprawna . Polecam ;)

Dziękujemy, AsiaAsiaW
Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam tę restauracjo/kawiarnio/pub. Byłam tam 2 razy I dwa razy plus za jedzenie. Bardzo dobry dorsz oraz kaczka. Przemiła obsługa, pani z pasją, doskonale znająca kartę. Jedyny nieduży minus za wystrój jest trochę chaotyczny.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Persymona
Zrecenzowano 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hygge odkrylam niedawno mimo,ze blisko mieszkam.
W niepozornej restauracyjce przyklejonej do studenkiego hotelu,mozna cudownie spedzic czas,zjesc przepyszne jedzenie,wypic fantastyczne piwo i porozmawiac z kelnerami/barmanami.
Absolutnie wszystko,co jedlismy,bylo pyszne.
Cudowny krem z topinambura i bialych warzyw,krem z burakow,pierogi,makarony i dania dla dzieci-wszystko bylo REWELACYJNE.
I do tego pyszne piwo.
Noi obsluga-przemila,dbajaca o klienta i fantastyczna dla dzieci.
Tak trzymajcie!!!
Nie moge sie doczekac,jak znowu zagoszcze w Hygge...

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, zofiab301

Hygge — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Hygge? Podziel się wrażeniami!