“Jak zawsze wspaniały poniedziałek”

Guru - Restauracja i Bar
Get food delivered
Nr 41 wśród 3 568 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Śródmieście Północne
Opis: Guru redefiniuje współczesną kuchnię indyjską. Naszym celem od samego początku było stworzenie sezonowych, nowoczesnych dań kuchni indyjskiej i napojów, serwowanych w relaksującej atmosferze. Nasze dania łączą lokalne sezonowe składniki z autentycznymi smakami, aromatami przypraw Indii i Orientu. Wybieramy bardzo uważnie współpracujące z nami firmy i ludzi, zwłaszcza naszych dostawców surowców i produktów do dań. Wszystkie nasze jajka i kurczaki są z wolnego biegu. Nasza wołowina, jagnięcina i wieprzowina pochodzi z zarejestrowanych, certyfikowanych, najlepszych gospodarstw z Polski. Oferujemy również potrawy z ryb i owoców morza bez kompromisów z jakością! Nasze potrawy parowane są ze starannie dobranymi gatunkami win tak, aby uzupełnić nasze dania i spełnić Państwa wymagania. Nasze menu koktajlowe w barze proponuje regionalne i sygnaturowe koktajle, takie jak nasze GURU Mojito i Miss India.
Zrecenzowano 3 września 2019

Co poniedziałek odwiedzam z przyjacielem tą restaurację. Bardzo pyszne jedzenie, świetna muzyka oraz przewspaniała Pani Sandra, która pomimo ciężkiej poniedziałkowej pracy jak zawsze raczy nas cudownym uśmiechem. I tak już wracamy tam trzeci tydzień z rzędu.

Dziękujemy, Agata678ga

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dnia 29.08 odwiedziliśmy restauracje. Obsługiwał nas bardzo miły kelner w okularach, który nam świetnie doradził dania które nam bardzo smakowały. Gorąco polecam, na pewno jeszcze odwiedzimy restauracje.

Dziękujemy, PrzemPi
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylem w dniu wczorajszym jedzenie zimne podane byle jak bez zadnej dekoracji. Skuszony dobrymi opiniami bardzo się rozczarowalem. Obsługa rozmawiała sobie między sobą zamiast zająć się praca i gośćmi. Szczerze bardzo bardzo się rozczarowalem

4  Dziękujemy, piotrh6811
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, zwłaszcza Tricolor Tikka i Korma - są mniej pikantne. Są też potrawy dla amatorów bardziej pikantnych dań. Sprawna i sympatyczna obsługa. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, 812tomekm
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Trafiliśmy do niego przypadkiego, ale nie żałujemy :-) Miła i sprawna obsługa. Dobra samosa na przystawkę. Polecamy też curry (wiele rodzajów, też wegetariańskie) i biryani, a do picia bardzo dobre i lekkie mango lassi!
Z marszu lokal został jednym z naszych ulubionych w Warszawie, szczególnie że jest 5 min spacerem od Metro Centrum.

Dziękujemy, Tomasz K

Guru - Restauracja i Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Guru - Restauracja i Bar? Podziel się wrażeniami!