“Jak zawsze wspaniały poniedziałek”

Guru - Restauracja i Bar
Zamów online
Nr 54 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opis: Guru to wychodząca poza schematy restauracja i bar, będąca spełnieniem wieloletnich marzeń właścicieli. Nasza kuchnia jest fuzją smaków bazującą na indyjskiej sztuce kulinarnej. Szeroki wachlarz serwowanych przez nas potraw i koktajli jest gwarancją satysfakcji nawet najbardziej wymagających gości.
Zrecenzowano 3 września 2019

Co poniedziałek odwiedzam z przyjacielem tą restaurację. Bardzo pyszne jedzenie, świetna muzyka oraz przewspaniała Pani Sandra, która pomimo ciężkiej poniedziałkowej pracy jak zawsze raczy nas cudownym uśmiechem. I tak już wracamy tam trzeci tydzień z rzędu.

Dziękujemy, Agata678ga

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dnia 29.08 odwiedziliśmy restauracje. Obsługiwał nas bardzo miły kelner w okularach, który nam świetnie doradził dania które nam bardzo smakowały. Gorąco polecam, na pewno jeszcze odwiedzimy restauracje.

Dziękujemy, PrzemPi
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylem w dniu wczorajszym jedzenie zimne podane byle jak bez zadnej dekoracji. Skuszony dobrymi opiniami bardzo się rozczarowalem. Obsługa rozmawiała sobie między sobą zamiast zająć się praca i gośćmi. Szczerze bardzo bardzo się rozczarowalem

3  Dziękujemy, piotrh6811
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, zwłaszcza Tricolor Tikka i Korma - są mniej pikantne. Są też potrawy dla amatorów bardziej pikantnych dań. Sprawna i sympatyczna obsługa. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, 812tomekm
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Trafiliśmy do niego przypadkiego, ale nie żałujemy :-) Miła i sprawna obsługa. Dobra samosa na przystawkę. Polecamy też curry (wiele rodzajów, też wegetariańskie) i biryani, a do picia bardzo dobre i lekkie mango lassi!
Z marszu lokal został jednym z naszych ulubionych w Warszawie, szczególnie że jest 5 min spacerem od Metro Centrum.

Dziękujemy, Tomasz K

Guru - Restauracja i Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Guru - Restauracja i Bar? Podziel się wrażeniami!